Herbuś szczerze o show-biznesie

Herbuś szczerze o show-biznesie, to wywiad z Edytą Herbuś, w którym Edyta bardzo trafnie diagnozuje zjawiska, które nim rządzą.

 

Herbuś szczerze o show-biznesieRzadko, albo nawet wcale, zdarza mi się cytować “Party”, ale kiedy artysta ma coś mądrego do powiedzenia, nie widzę powodu, żeby tego nie zrobić.

Wielką siłą prawdziwych artystów jest odwaga aby podejmować się wyzwań, w których właśnie nie będą perfekcyjni, jak po photo shopie. W których nie boją się, żeby być brzydcy, ułomni i chropowaci.

Tym odróżniam artystów od celebrytów, albowiem celebryci nigdy nie zaryzykują pokazać prawdy, ponieważ jest ona z krwi i ciała, a nie z plastiku.

To oczywiście wcale nie oznacza, że aktor, reżyser, albo inny prawdziwy artysta nie może równocześnie być celebrytą, ale na pewno nie może być tak, że ktoś kto tylko jest celebrytą, może równocześnie być prawdziwym artystą.

Amen

Herbuś szczerze o show-biznesie: “Oczekuje się od nas perfekcji,boimy się powiedzieć o sobie prawdę”

Edyta Herbuś jakiś czas temu postanowiła udowodnić, że jej talent to nie tylko mistrzowskie umiejętności taneczne. Od kilku lat tancerka świetnie sprawdza się także jako aktorka. Spektakl “Diwa”, w którym gra jedną z głównych ról, zebrał znakomite recenzje, wkrótce gwiazda pojawi się także w filmie fabularnym “Miłość w Mieście Ogrodów”. Natomiast występ Edyty w internetowym show “Lip Sync Battle”udowodnił, że posiada ona nie tylko talent komediowy, ale i ogromny dystans do siebie. Dlaczego tancerka i aktorka uważa za tak bardzo ważne, by prezentować widzom także swoje prawdziwe oblicze?

Mamy takie czasy, że trochę retuszujemy rzeczywistość (…) W momencie, gdy tak duża ilość widzów nas ogląda, to też warto wiedzieć co chcemy im powiedzieć, co chcemy im przekazać. Abstrahując od tego, co mówimy w danej roli, to dla mnie też istotną kwestią jest to żeby inspirować do bycia sobą, do akceptowania siebie, do odwagi w dokonywaniu zmian.

https://kempinsky.pl/party.pl/newsy/edyta-herbus-szczerze-o-polskim-show-biznesie-2370-r22/


#showbiznes