Życie po śmierci istnieje

Życie po śmierci istnieje – Dusza kontynuuje swoje istnienie nawet po śmierci ciała. Mamy do czynienia z wielką nieskończonością.

Naukowcy ostatnio ogłosili, że życie po śmierci istnieje.

Nasza świadomość, jako informacje kwantowe nie mogą zostać zniszczone i po prostu rozprowadzają się na cały wszechświat .

Życie po śmierci

Życie po śmierci uzasadnione naukowo. Mechanika kwantowa pozwala na istnienie świadomości nawet po rozkładzie ciała

Dusza kontynuuje swoje istnienie nawet po śmierci ciała – ogłosili naukowcy. Duszą nazywają oni świadomość, która działa na poziomie kwantowym nawet po rozkładzie ludzkiego ciała.

Grupa naukowców prowadziła badania nad świadomością. Doszli oni do konkluzji, że w momencie śmierci człowieka umiera jedynie jego ciało, nie ma natomiast mowy o śmierci świadomości. Nawiązując do teorii znanych nauce, uważają, że mechanika kwantowa pozwala na istnienie świadomości nawet po rozkładzie ciała.

Naukowcy wciąż pozostają niepewni tego, czym właściwie jest sama świadomość. Stuart Hameroff z Uniwerytetu Arizony oraz Sir Roger Penrose, brytyjski fizyk, uważają, że są to jedyne informacje składowane na poziomie kwantowym.

Obaj nazywają ten proces „Zorkiestrową Redukcją Celu” (ang. Orchestrated Objective Reduction – Orch-OR) i uważają to za dowód na to, że mikrotubule na bazie białka niosą informacje kwantowe. Są to więc wielkości mniejsze, niż atom.

– Powiedzmy, że serce przestaje bić i krew przestaje płynąć. Mikrotubule tracą swój stan kwantowy. Kwantowe informacje w nich zawarte nie są niszczone. Nie mogą zostać zniszczone i po prostu rozprowadzają się na cały wszechświat – mówi dr Stuart Hamerhoff.

– Gdy pacjent jest reanimowany, kwantowe informacje wracają do niego, dlatego mówi, że „miałem doświadczenie bliskiej śmierci”. Jeśli nie zostanie zaś odratowany i pacjent umrze, wówczas jest możliwe, że ta kwantowa informacja może istnieć poza ciałem, być może wiecznie, jako dusza – tłumaczy anestezjolog.

Z tym stanowiskiem zgadzają się także badacze z Instytutu Maxa Plancka w Monachium. Uważają oni, że wszechświat, który widzimy, jest jedynie tym, co postrzega nasza percepcja i po śmierci mamy do czynienia z wielką nieskończonością.

Źródła: express.co.uk/Wiki

Przez AW -24/12/2018

https://kempinsky.pl/nczas.com/2018/12/24/zycie-po-smierci-uzasadnione-naukowo-mechanika-kwantowa-pozwala-na-istnienie-swiadomosci-nawet-po-rozkladzie-ciala/?fbclid=IwAR0CLFD7IFW7EQv9KnFdKyoeiI9paU54Np85knCxsFpZqZq0eGHmf6UgwMM


#ZyciePoSmierci