Zamieszkaj w hotelu z psem ze schroniska

Zamieszkaj w hotelu z psem ze schroniska – Program “Wspieranie Nadziei” polega na tym, że w hotelu z przedłużonym pobytem możesz zamówić pokój z psem ze schroniska.

Z serii “Dobrych wiadomości” publikuję dziś szalenie pozytywną historię Z USA: Ponieważ goście w hotelach z długoterminowym wynajmem pokoi często czują się samotni, dyrektorka jednego z takich hoteli wpadła na pomysł, żeby im umilić pobyt według hasła “Zamieszkaj w hotelu z psem ze schroniska”.

Zamieszkaj w hotelu z psem ze schroniska

Zamieszkaj w hotelu z psem ze schroniska

W tym hotelu gościom mogą towarzyszyć psy ze schroniska, ponad 33 z nich zostało już adoptowanych

Podróż oraz pobyt w hotelu może wywoływać uczucie samotności. Czasem nie pomaga nawet telewizja czy mini-bar. Jeden z hoteli w Mississippi znalazł idealny sposób, aby ogrzać samotne serca swoich gości.

Home2 Suites by Hilton Biloxi North prowadzi program o nazwie “Wspieranie Nadziei”. Inicjatywa powstała w październiku 2018 roku i polega na oferowaniu gościom hotelowym towarzystwa zwierząt domowych w swoich pokojach. Psy pochodzą z lokalnego schroniska w Mississippi. Dodatkowo, jeśli miedzy zwierzakiem a człowiekiem nawiąże się więź, istnieje możliwość adopcji czworonoga w dniu zakończenia pobytu.

Schronisko Humane Society of South Mississippi przyjmuje rocznie około 8000 psów, z których prawie 80% udaje się znaleźć nowych właścicieli. Dzięki tak wysokiemu współczynnikowi adopcji, większa ilość zwierząt może otrzymać potrzebną pomoc. Ponieważ hotel specjalizuje się w długoterminowych wizytach (wielu gości jednorazowo rezerwuje pokój na miesiące), jest to idealne miejsce na taką inicjatywę.

Ten genialny pomysł zrodził się w głowie Teresy Johnston, dyrektora sprzedażowego w hotelu.

– Jesteśmy obiektem z przedłużonym pobytem pod marką Hilton. Zaże nasi goście czasem czują się samotni, wpadłam więc na pomysł, aby wypełnić ich pustkę i jednocześnie pomóc naszej społeczności – skomentowała Johnston.

– Ludzie kochają zwierzęta, mamy wielu gości, którzy decydują się na pobyt w naszym hotelu głównie z powodu tego programu – dodaje Johnston.

Przedstawiciele hotelu informują, że program jest bardzo otwarty, ale zastrzegają sobie prawo do odmowy zabrania psa do domu.

Dyrektorka sprzedaży zachęca inne placówki, do powielania jej pomysłu.

Źródło: Bored Panda

https://dobrewiadomosci.net.pl/38799-w-tym-hotelu-gosciom-moga-towarzyszyc-psy-ze-schroniska-ponad-33-z-nich-zostalo-juz-adoptowanych/?fbclid=IwAR2DxPpBLY4tfCqR3U8jEUuy8xjEvQ7qL9dx9teF8zEqNKKw_kPReIB8wsk


#BezdomnePsy