Wilk uratowany od uśpienia

Wilk uratowany od uśpienia – W 2012 roku, wilk o imieniu Yuki miał zostać uśpiony, ale trafił do schroniska, gdzie go uratowano od śmierci.

W jaki sposób Yuki został przygarnięty przez swoich “właścicieli” ten artykuł nie opowiada, ale najważniejsze jest to, że zamiast go zabić, pracownicy schroniska się nim zaopiekowali tak oto został ten przepiękny wilk uratowany od uśpienia.

 

 

 

Wilk uratowany od uśpienia

 

 

 

 

Wilk uratowany od uśpienia

Siedem lat temu wilk o imieniu Yuki miał zostać uśpiony. Jednak został uratowany i zmienił się na piękne zwierzę

Niedawno użytkownicy serwisu Reddit zainteresowali się zdjęciem dziewczyny obok ogromnego wilka o imieniu Yuki. Jego rozmiary są tak imponujące, że trudno uwierzyć, że to zdjęcie jest prawdziwe. Ale to zwierzę naprawdę istnieje i mieszka w „Shy Wolf Sanctuary” w Ameryce.

 

W 2012 r. Yuki został porzucony przez swoich właścicieli i trafił do schroniska dla zwierząt. Ponieważ było to dzikie zwierzę, nie mogli go zatrzymać i postanowili go uśpić. Interweniowali pracownicy schroniska dla zwierząt na Florydzie, którzy przygarnęli go i zaczęli się nim opiekować.

 

Yuki był wychowywany jako zwierzę domowe, ale potem oddano go do schroniska, gdzie miał zostać uśpiony.

Pracownicy „Shy Wolf Sanctuary” postanowili mu pomóc

 

Yuki zamieszkał z innymi dzikimi zwierzętami i wyrósł na ogromnego, ale dobrodusznego wilka

 

Wolontariuszka powiedziała, że wilk lubi zabierać odwiedzającym ubrania, a potem się nimi bawić. Kiedy się znudzi, oddaje wszystko w całości.

 

Znaleziono mu nawet „narzeczoną” o imieniu Bella.

 

 Yuki przebywa w schronisku od siedmiu lat, gdzie jest otoczony miłością.

 

Na zdjęciach widać, że od 2012 roku Yuki przybrał na wadze i jest prawdziwym olbrzymem. Dzięki specjalistycznym schroniskom udomowione dzikie zwierzęta mogą uniknąć uśpienia i czuć się szczęśliwe, a Yuki jest tego najlepszym przykładem.

 

zdjęcie: voobsheogon.ru

 

https://planetapolska.com/rozrywka/7827-siedem-lat-temu-wilk-o-imieniu-yuki-mial-zostac-uspiony-jednak-zostal-uratowany-i-zmienil-sie-na-piekne-zwierze?fbclid=IwAR2SFrouRK5XRPxCOpvBy02hVQ_GzDnVj9w8LD0QbOd5R0m8YeX6ZgubpXQ

 

 

 

 

Wilk szary

Wilk szary, wilk (Canis lupus) – gatunek drapieżnego ssaka z rodziny psowatych (Canidae), zamieszkującego lasy, równiny, tereny bagienne oraz góry Eurazji i Ameryki Północnej. Gatunek o skłonnościach terytorialnych. Zwykle terytorium zajmowane przez watahę to 100–300 km², ale wielkość ta zależy od dostępności pokarmu i terenu. Może występować współużytkowanie części terenu przez dwie konkurujące watahy. Wilk jest w stanie w dobę pokonać dystans kilkudziesięciu kilometrów. W poszukiwaniu partnerki samiec potrafi w ciągu 2 tygodni przebyć ponad 600 km.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wilk_szary


#wilk