Wiara w siebie czyni co pragniesz

Wiara w siebie czyni co pragniesz – To logiczny wywód wziąwszy, że 100% pewność, prowadzi do absolutnej możliwej realizacji

Wiara w siebie czyni wszystko możliwym! Przeczytaj jak to działa.

 

Tekst czytelny na komórce:
https://www.facebook.com/grzegorz.kempinsky/posts/10220325320697582

 

Cały tekst pod obrazkiem;

 

 

 

Wiara w siebie czyni co pragniesz

 

 

 

Wiara w siebie czyni co pragniesz

Wiara w siebie czyni co pragniesz. Wiara to nadanie dużego prawdopodobieństwa /100%/ prawdziwości twierdzenia w warunkach braku wystarczającej wiedzy na dany temat. Jeśli prawdopodobieństwo jest małe, to nazywamy je przypuszczeniem, a przy nikłym prawdopodobieństwie określamy – niewykluczonym. Wiara jest też nieodrodną siostrą nadziei i miłości. I właśnie gdy pojawia się wiara, pojawia się również obiekt. Im wiara większa, lub więcej wiernych, tym zasięg czynu większy i mocniejszy, a Bóg większy.

 

Obserwacja:

To logiczny wywód wziąwszy, że 100% pewność, prowadzi do absolutnej możliwej realizacji. Co ni mniej ni więcej oznacza, że zostało już zrealizowane i jest, bądź kiedyś było i pozostał ślad w świadomości. Opatentowanie tej wiedzy to absurd wielkości absurdalnej, gdyż świadomości opatentować się nie da, nie da także jej wycinka. Zatem to zwykły fejk, który służy nabijaniu w butelkę i mamieniu tłumów. Pytanie, kim chcesz być ty? Mamionym, mamiącym, czy neutralnym? I to jest właśnie świadomość wolności i wolność – można być neutralnym zawsze i wszędzie. Można też przez to zmienić swe życie.

 

Rozważania:

To ta wiara w siebie jest nam konieczna, ta możliwość zmiany rzeczywistości, pod wpływem świadomości. Bo ze świadomości możesz pewne rzeczy usunąć, z podświadomości już nie. Zatem one istnieć będą te rzeczy dla ciebie, a dla świata nie i odwrotnie. Na tym polega świadomość siebie, własnej szczęśliwości, wartości i wielkości. Po to to wiemy, aby działać podłóg własnej świadomej woli, a co za tym idzie boskiej. A nie podług systemów, które nakazami, zakazami, karami i strachem rządzą. A co jak strach okazał się niedorzecznością, bo bać się nie ma czego. Przecież nie boisz się porzucić gry komputerowej. A to to samo, tylko lepiej zrobione.

 

Podsumowanie:

Naucz się stawiać na siebie, na swoje umiejętności i wiedzę, na świadomość siebie poprzez samorozwój, naukę, wiedzę, wrażliwość, ale i medytacje, duchowość i kwantowość. Ta ostatnia sporo zmienia w życiu, bo stosując techniki kwantowe nawet bez wiary można osiągnąć zamierzony cel, zatem pokusa jest spora, dla chcącego. Świadome działanie z wiarą w siebie, czyni człowieka lepszym, szlachetniejszym, świadomym i pragnącym rozwoju. Stagnacja pozostawia nas tam gdzie jesteśmy, czyli czarnej dupie.

 

PS. Wiara w siebie to rzecz niezbędna do istnienia świadomego. – August Witti

 

https://www.augustynski.eu/


#wiara