W konspiracji przed żoną

W konspiracji przed żoną – to następny odcinek „Trenera duszy” pióra Anny Rychter, tym razem o tym, jakie są powody utrzymywania romansu w tajemnicy przed żoną.


W konspiracji przed żoną

W konspiracji przed żoną

Cholera…Ciekawe, czy Poprzednia tak do samego końca nie była zorientowana, że Wiecznie Młody ma Inną? Czy nic nie czuła? Przecież on na pewno już od dawna tak gorliwie się kąpał i szedł do Młodszej, a Poprzednia nieświadoma, jak dziecko we mgle wywieszała ten jego ręcznik na balkonie, ręcznik, którym on się wycierał aby być czystym i pachnącym dla Młodszej.

Co za hipokryzja…

A może po prostu tak było do chwili, kiedy sam nie był jeszcze pewien swoich uczuć? Na pewno z początku bał się określić, może był zaskoczony rozwojem wypadków, nie czuł, że to miłość, nie wiedział, czy Młodsza tak na poważnie. Bo przecież ona z jej figurą, urodą, ciałem, wykształceniem, mieszkaniem, dobrymi zarobkami, do bólu samodzielna, czy zechce być ze starszym facetem, twórcą trzech córek prawie w jej wieku? Mógłby być jej ojcem, dużo starszym bratem, ale partnerem? Z takimi zobowiązaniami? Czy on jeszcze jest wydolny seksualnie, przecież Jeszcze Młodsza musi dostać wszystko, co najlepsze!

Jak on musiał się starać, ile nauczyć!  W dodatku cały czas w konspiracji przed żoną. Czysta partyzantka! Ale spryciarz! Jak on to wszystko robił? Prestidigitator cholerny! To chyba jedyny istotny powód, dla którego Poprzednia powinna rozpaczać po stracie tak łebskiego faceta.”

Ale Poprzednia widocznie czuła inaczej, bo przecież to, co się z nią działo było silniejsze od niej samej. Zdradzona, zraniona, opuszczona, zaniedbana, a teraz jeszcze chora ze złamanym sercem.

„Może by tak udać wariata i odwiedzić ją w szpitalu mimo wszystko? Ale co nowego jej powiem? Że dobrze, że jest w szpitalu, to trochę odpocznie? Musiała by chyba odciąć sobie głowę, żeby pozbyć się natręctwa myśli. Nie, dam jej trochę czasu, może w końcu ochłonie.”- pomyślała spokojnie.

 Czas goi rany, jak mówi przysłowie. Zaś przysłowia są mądrością narodu, a Jesienna jest przecież częścią tego narodu i nawet uważa się za mądrą i rozsądną. Grunt to dobre samopoczucie!…..

CDN

Anna Rychter

strona, gdzie można kupić całą książkę:
https://novaeres.pl/katalog/tytuly?szczegoly=trener_duszy,druk


#zdrada