TANCERKI GOGO

I tak oto nasze Tancerki pójdą w eter w każdy poniedziałek 30 minut po północy na Polsat Cafe.

 

grzegorz_kempinsky2

projekt: Witold Augustyński, www.bitis.com.pl

Ja co prawda uważam, że to jest bardzo grzeczny serialik i nie ma powodu na tak późną porę emisji, ale zdaje się, że już sam temat predysponuje je, w tym kraju pełnym obłudy i stereotypów, do pokazywania w paśmie tylko dla dorosłych.

Myślę, że Polsat sobie wymyślił, że to ma być odpowiedzią na program o prostytutkach, który zaczął się właśnie na TVN Style, ale nie jest to najlepszy pomysł, bo nasze Tancerki są w zupełnie innej konwencji, jest to scipted documentary, czyli fabuła grana przez amatorki, i jako taki uważam, że przenosi ten format o niebo wyżej niż inne tego typu produkcje typu Trudne Sprawy, Dlaczego Ja, Malanowski i Spółka, a nawet W 11 i myślę, że może być rozpatrywany jedynie w tym kontekście.

Jestem absolutnie pewien, że jako taki właśnie serial, stworzyliśmy absolutnie nową jakość i nowy format, co pewnie nie było najlepszym pomysłem, bo udowodniliśmy stacji, że za mikroskopijne pieniądze, można zrobić całkiem wysokojakościowy produkt. No ale też taki był mój zamysł, kiedy się tego podejmowałem, żeby ten segment przeznaczony dla kucharek podnieść przynajmniej o jeden szczebelek na drabince jakości.

Oglądajcie więc Tancerki na Polsat Cafe w każdy poniedziałek 30 minut po północy!!!

 

link do teasera:
https://www.facebook.com/photo.php?v=10201126373735907&set=vb.1066258080&type=2&theater

____________________________________________________________________________________________________
#Tancerki #PolsatCafe #Polsat #Prostytutki #TVNStyle #scripteddocumetary #TrudneSprawy #DlaczegoJa #Malanowski #W11 #GrzegorzKempinsky #Tancerkigogo