Szambonurki teatru polskiego

Szambonurki teatru polskiego to najnowsza bezkompromisowa krytyka Jarosława Górala i Radio Garderoba, patologicznych zjawisk, jakie mają miejsce w teatrze polskim, w którym takich szambonuków teatralnych, jak Paweł Glaca, Poncyljusz Trombka, czy Fabrycjusz Wypłosz jest całkiem sporo.

Szambonurki teatru polskiegoSam miałem tę wątpliwą przyjemność, przez krótki na szczęście czas pracować dla takiego szambonurka, który usilnie próbował się mnie pozbyć z teatru i tak, jak w opisywanym przez Jarka wypadku, ponieważ zrobił to niezgodnie z prawem, Temida kazała mu w tym swoim szambie zanurkować i wypłacić mi odszkodowanie.

Pieniądze nie grały tu dla mnie żadnej roli, bo w takich wypadkach robi się takie rzeczy w imię zasad, ale Jarek zwraca uwagę na jedną bardzo ważną rzecz, że te szambonurki każą płacić za swoje błędy podatnikowi, albowiem to z ich portfeli idą honoraria na radców prawnych i pokrycie kosztów sądowych.

Obyśmy na mapie teatralnej Polski mieli takich szmbonurków coraz mniej.

Amen

Radio Garderoba przedstawia:
Szambonurki teatru polskiego

Radio Garderoba

Radio Garderoba jest projektem medialnym, który powstał z inicjatywy aktora Jarka Górala.
https://kempinsky.pl/radio-garderoba-przedstawia/

Jarosław Góral:
Radio Garderoba Jarosław Góral Porażka dyrektora

https://filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1118436

https://www.filmweb.pl/person/Jaros%C5%82aw+G%C3%B3ral-84200

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jaros%C5%82aw_G%C3%B3ral

https://www.facebook.com/jarek.goral.50?fref=ts

Szambo

Szambo lub dół chambeau (rzekomo od fr. nazwiska Chambeau) – podziemny zbiornik, zazwyczaj bezodpływowy, wykonany np. z betonu, do którego odprowadzane są ścieki z domowych urządzeń kanalizacyjnych. Szamba mogą być podłączone do systemu kanalizacji miejskiej, gdzie stanowią rodzaj zbiornika retencyjnego zapobiegającego zatykaniu się uzbrojenia podziemnego. W przypadku braku takiego połączenia budowane są pojemniejsze szamba bezodpływowe, z których nieczystości są wywożone przez tabor asenizacyjny bezpośrednio do punktów zlewnych.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szambo

szambonurek

Wszystkie zdarzenia i osoby jak zwykle nie mają żadnych pierwowzorów w rzeczywistości i wszelakie podobieństwa są całkowicie przypadkowe.


#teatr