ŚWIATOWI PROFESJONALIŚCI

Byłem dzisiaj pogadać o Lecie w Malarni w telewizji.

 

tvpkatowiceAle nie o tym chciałem napisać, lecz o tym, że znowu miałem przy tej okazji przyglądać się znakomitej i superprofesjonalnej pracy ekipy TVP KATOWICE.

W mojej fachu reżysera ciągle udziela się wywiadów i bywa w telewizjach najróżniejszej maści w kraju, a nawet zagranicą, ale tak znakomitego zespołu ludzi, jak w Katowicach nie spotkałem nigdzie.

Ich spokój i pełne opanowanie, bycie gotowym na wszystko, równocześnie będąc tak, jakby ich w ogóle nie było, czyli nie robiąc wokół siebie żadnego zbędnego hałasu i harmidru, pozostawia mnie pod głębokim wrażeniem.

Kiedyś już napisałem artykuł o nich na moim blogu i że panujące powszechnie mniemanie o telewizyjnych obibokach jest mylne i krzywdzące, a teraz moja opinia potwierdziła się po raz kolejny.

Poczynając na reżyserze, a kończąc na moim idolu – operatorze ramienia , który pracuje ze skupieniem i precyzją neurochirurga, WSZYSCY są najwyższej klasy światowej profesjonalistami i cieszę się, że miałem okazje ich poznać, a nawet kiedyś dostąpić zaszczytu pracy z nimi.

Chwała bohaterom!

link do artykułu, o którym mówię w tekście:
https://kempinsky.pl/telewizyjne-obiboki/

___________________________________________________________________________________________________________________
#TVP