Stop złym ludziom!

Stop złym ludziom! – Dlaczego pewne złe jednostki starają się usilnie zniszczyć to, co inni mozolnie budują?

Jeden z moich znajomych na Facebooku napisał post, w którym usiłuje zrozumieć motywacje ludzi, którzy próbują niszczyć szczęście innych i zachęca do trzymania się razem pod hasłem “stop złym ludziom!”.

 

Ja sam na swoim horyzoncie widzę niestety bardzo wiele złych osób. Nie mówię tu o tym, czy się kogoś lubi, czy nie, ale o ludzi, którzy noszą w sobie prawdziwe zło. W branży teatralnej jest niestety bardzo wiele takich delikwentów, którzy są złem wcielonym. Świat teatralny jest pełen takich psychopatów i socjopatów, ale są oni wszędzie, a ja zadaje sobie tylko pytanie, czy oni sami mają się za ludzi dobrych, czy są świadomi swojego wewnętrznego zła.

 

 

 

Stop złym ludziom

 

 

 

 

Stop złym ludziom!

Piotr Chołodecki napisał na swoim FB:

 

Chciałbym podzielić się z Wami pewnym doświadczeniem, które przez ostatnie lata miało miejsce w moim życiu. Niestety spotkałem parę osób, które próbowały wchodzić w moje szczęście, co bardzo mnie zdenerwowało.

 

Jestem przekonany, że większość z nas zdaje sobie sprawę, jak ważne jest szczęście w naszym życiu. Dlatego tak trudno jest zrozumieć, dlaczego pewne jednostki starają się zniszczyć to co inni budują.

 

Niektórzy ludzie nie potrafią pogodzić się z cudzym szczęściem zamiast cieszyć się razem z nimi, chcą to przekreślić. Często działają z zazdrością, zranienia lub własnego niedostatku. Niezależnie od ich motywacji, nie można zaakceptować takiego postępowania.

 

Wiem, że wszyscy jesteśmy różni i spotykamy wielu różnych ludzi na swojej drodze, ale nie możemy pozwolić, aby ich negatywne działania wpłynęły na nasze szczęście. Jeśli spotkamy negatywną energię wokół nas, nie traćmy wiary w siebie i w to co budujemy.

 

Chciałbym wszystkich zachęcić do tego, abyśmy byli ostrożni, kto jest blisko nas i naszego szczęścia. Warto otaczać się ludźmi, którzy nas wspierają, a nie popróbują nam szkodzić.

 

Jeśli natraficie na podobną sytuację bądźcie silni i nie pozwólcie, aby zła energia innych zdominowała Wasze życie. Wspólnie możemy pokonać wszelkie przeciwności, które napotykamy na naszej drodze. Powiedzmy STOP ZŁYM LUDZIOM, którzy chcą mieszać w naszym szczęściu. Trzymajmy się wszyscy mocno nawzajem i cieszmy się życiem.

 

Piotr Chołodecki

 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0238GZhSRp27hKgDg57VXgiVjQGMCshNrhMZ5z1UfoBfoEkRRyFLLoMp1a
AcKsG2zLl&id=100007998377055


#zło