Seks oralny na księżycu

Seks oralny na księżycu – Wszyscy znają słynne słowa o „wielkim skoku dla ludzkości”, Ale Neil Armstrong powiedział na Księżycu coś jeszcze

Wszyscy znają słynne słowa o „wielkim skoku dla ludzkości” i orle, który wylądował itd. Ale Neil Armstrong powiedział na Księżycu coś jeszcze. Słowa: „Powodzenia, panie Gorsky”. Co ma wspólnego seks oralny z lądowaniem na księżycu? Ta zagadka została rozwiązana dopiero w 1995 roku.

Seks oralny na księżycu

Seks oralny na księżycu

To zdanie wypowiedziane na Księżycu było zagadką przez dekady. Neil Armstrong wyjawił prawdę dopiero w 1995 roku

Lądowanie na Księżycu to największe technologiczne osiągnięcie ludzkości, choć dziś każdy ma w kieszeni komputer silniejszy od tych, które posłały ludzi na Srebrny Glob. Wszyscy znają słynne słowa o „wielkim skoku dla ludzkości” i orle, który wylądował itd. Ale Neil Armstrong powiedział na Księżycu coś jeszcze. Słowa: „Powodzenia, panie Gorsky”. Przez lata dociekano, o co chodziło, sprawdzano nawet listy uczestników rosyjskiego programu kosmicznego, snuto teorie spiskowe. Armstrong milczał jak grób. Dopiero w 1995 roku wyjawił prawdę

Wszyscy znają słynne słowa o „wielkim skoku dla ludzkości” i orle, który wylądował itd. Ale Neil Armstrong powiedział na Księżycu coś jeszcze. Słowa: „Powodzenia, panie Gorsky”.

Przez lata dociekano, o co chodziło, sprawdzano nawet listy uczestników rosyjskiego programu kosmicznego, snuto teorie spiskowe. Armstrong milczał jak grób. Dopiero w 1995 roku wyjawił prawdę: w dzieciństwie był świadkiem kłótni sąsiadów zza płotu, państwa Gorskych. Pani Gorsky wykrzyczała do męża: „Seks oralny? Doczekasz, jak ten dzieciak od sąsiadów przespaceruje się po Księżycu!”.

www.forbes.pl/life/apollo-11-dlaczego-ludzkosc-zdobyla-ksiezyc/6rvw30b?fbclid=IwAR0u-8gvoZPyBW0lHWi0KqqpgF4x6m2ZCZTRO9Z1XnjX1LNPxF-1wAxHheQ

Neil Alden Armstrong 

Neil Alden Armstrong (ur. 5 sierpnia 1930 w Wapakoneta, zm. 25 sierpnia 2012 w Cincinnati) – amerykański astronauta, dowódca misji Apollo 11. 21 lipca 1969 (według czasu UTC) jako pierwszy człowiek stanął na Księżycu. Wypowiedział słynne zdanie: „To jest mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości” .

https://pl.wikipedia.org/wiki/Neil_Armstrong

Apollo 11 

Apollo 11 – misja kosmiczna, której głównym celem było pierwsze lądowanie człowieka na Księżycu. Lądowanie nastąpiło 20 lipca 1969 roku o godzinie 20:17:40 UTC w miejscu o współrzędnych 0°40′26.69″N i 23°28′22.69″E. Lot Apollo 11 był elementem szerszego programu Apollo.

W 1961 roku prezydent USAJohn F. Kennedy ogłosił, że Amerykanie wylądują na Księżycu przed upływem dekady. Inżynierowie musieli zbudować rakietę na tyle silną, by doleciała do Księżyca oraz statek kosmiczny zdolny odbyć tę podróż w obie strony. Pomocne okazały się doświadczenia twórcy rakiety V2Wernhera von Brauna. Zbudowano gigantyczną rakietę Saturn V, która miała wynieść statki kosmiczne Apollo.

Rakieta wraz z modułem załogowym miała 111 metrów wysokości, a całkowita masa startowa wynosiła prawie 3000 ton.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Apollo_11


#seks