Przygody Kempinsky’ego

Przygody Kempinsky’ego sprowadzają się do tego, że bardzo jestem kontent, że dzięki Facebookowi spotkałem Witka Augustyńskiego.

 

przygody grzes2

fotomontaż Witold Augustyński, www.bitis.com.pl

Nie tylko zmobilizował mnie do założenia tego BLOGA, ale także sam zaprojektował tę stronę i nauczył mnie, jak się z nią obchodzić.

Poza tym ciągle zaskakuje mnie swoimi szalonymi pomysłami i genialnym poczuciem humoru, który często objawia się w zmontowanych przez niego obrazkach, które tu zamieszczam i dzięki którym mogłem zaliczyć całkiem niezwykłe przygody.

To właśnie dzięki niemu, mogłem stać się Jamesem Bondem, podbić dziki zachód, poczuć się jak Sylwester Stallone, pojeździć Astonem Martinem i przeżyć wiele innych wirtualnych przygód.

przygody grzegorz_kempinsky7

fotomontaż Witold Augustyński, www.bitis.com.pl

Te wirtualne przygody, które Witek mi zafundował są bezcennym skutkiem naszej znajomości, dzięki której w ogóle mój Blog isnieje.

Z całego serca polecam Witka, jako znakomitego artystę, który o projektowaniu stron wie chyba wszystko, a poza tym jest uczciwym i dobrym człowiekiem, z którym normalnie po ludzku się lubimy i przyjaźnimy. A zawodowo na jego pomoc zawsze można liczyć.

Oto link do jego strony:  www.bitis.com.pl

 

Synonim przygody

Synonimy do słowa przygoda:

przygody z giwera

fotomontaż Witold Augustyński, www.bitis.com.pl

afera, awantura, cierpienie, cudowne wydarzenie, doświadczenie, doznanie, draka, dzieje, epizod, epizodzik,ewenement, fakcik, fakt, flirt, formalność, fuks, heca, heca na czternaście fajerek, historia, incydencik, incydent,interes, kazus, kłopot, kochanie, komedia, kwestia, losy, materia, miłostka, miłość, na dwadzieścia cztery fajerki, namiętność, niebezpieczeństwo, niezwykłe zdarzenie, okazja, opowiadanie, opowieść, peregrynacja,perypetie, precedens, problem, próba życiowa, przedmiot, przejście, przelotny romans, przeżycie, przygoda erotyczna, przygoda miłosna, przykrość, przypadek, punkt, pytanie, romans, rzecz, scena, scenka, sensacja,splot okoliczności, sprawa, szaleństwo, szok, szopka, temat, test, tour, traf, uczucie, usuwać, wariactwo,wędrówka, widowisko, włóczęga, wstrząs, wycieczka, wydalać, wydarzenie, wydzielać wydarzenie epizod,wypadek, zadanie, zagadnienie, zajście, zbieg, zdarzenie, zjawisko,
______________________________________________________________________________

#ProjektowanieStron #JamesBond #SylwesterStallone #Blogowanie