Prostytucja medialna

Prostytucja medialna – czym zajmują się tak zwane media internetowe i inne zresztą także? Najczystszą, obrzydliwą, prostytucją medialną.

W tym ohydnym procederze przodują oczywiście politycy wszystkich barw partyjnych, ale głównymi prostytutkami są oczywiście same media, także niezależnie od sympatii politycznych.
To co one robią to czysta prostytucja medialna.

 

 

 

Prostytucja medialna

 

 

 

 

Prostytucja medialna

Szukałem dzisiaj pewnego artykułu w internecie i byłem zmuszony przewinąć kilkadziesiąt stron na różnych portalach internetowych.

 

Artykułu w efekcie nie znalazłem, ale zszokowała mnie jakość tak zwanych wiadomości tam zamieszczanych. I to niezależnie od ich zabarwienia politycznego.

 

Ze wszystkiego, co pobieżnie przejrzałem najsolidniejsze i najbardziej prawdziwe były artykuły… KULINARNE!

 

Cała reszta sprowadzała się głównie do trzech wariantów tematycznych:

 

1. Kłamiących bezczelnie polityków wszelakiej maści, którzy ewidentnie zrobią wszystko i posuną się do najgorszej prostytucji, byleby na chwilę zaistnieć w mediach. Zaznaczam jeszcze raz, że barwy polityczne nie miały tu żadnego znaczenia. Przewińcie kilka takich stron, a szybko stwierdzicie, że te same mordy, tak MORDY, wszędzie się powtarzają i że praktycznie nic z tego, co mówią nie ma pokrycia w rzeczywistości. Z perspektywy upływu czasu widać to bardzo wyraźnie, nawet jeżeli minęło tylko kilka tygodni.

 

2. Straszenie ludzi pandemią na wszelakie sposoby: od przenoszenia wirusa przez zwierzęta domowe, poprzez nowe warianty wirusa, a na cudownych lekach kończąc. (Nawiasem mówiąc ta kategoria ma osobną podkategorię, która polega na straszeniu ludzi wszelakimi chorobami z rakiem na czele.

 

3. Nic nie znaczące mikrosensacje typu wypadki samochodowe, autobusowe, zaginięcia i przemoc. Nie pomniejszam tutaj ich znaczenia dla konkretnych ludzi, którzy je przeżywają, bo ich tragedie są wielkie i bolesne, ale co za przeproszeniem obchodzi mnie jakaś kolizja autobusu w Dolnej Albanii? No i podkreślanie ilu Polaków brało udział w tym tragicznym wypadku tak, jakby życie obywateli Polski było więcej warte, niż tych z dolnoalbańskich.

 

Oczywiście nie wyczerpuje to w żaden sposób makabryczną ilość bzdur publikowanych w internecie, ale na gorąco, były to trzy główne tematy, które rzuciły mi się w oczy.

 

Morał?

 

Czytajcie w necie wyłącznie przepisy kulinarne, bo tylko one są w miarę rzetelne.

 

 

 

 

Prostytucja

Prostytucja (pot. nierząd) – świadczenie usług o charakterze seksualnym, polegające zwykle na odbywaniu stosunku płciowego w zamian za pieniądze lub inne korzyści. Prostytucja bywa opisywana jako świadczenie usług seksualnych lub seks komercyjny; określana bywa też jako najstarszy zawód świata.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Prostytucja


#Prostytucja