Pies najwierniejszym przyjacielem

Pies najwierniejszym przyjacielem – W Turcji, mały piesek po zabraniu swojego pana do szpitala, codziennie biegł pod szpital i na niego czekał.

Ta wzruszająca historia jeszcze raz nam udowadnia, że miłość naszych zwierząt domowych do swoich właścicieli jest bezgraniczna i głęboka. Można powiedzieć, że pies najwierniejszym przyjacielem człowieka jest.

 

 

 

Pies najwierniejszym przyjacielem

 

 

 

Pies najwierniejszym przyjacielem

Lojalny pies przez sześć dni czekał na właściciela przed szpitalem

Ten biały psiak z Turcji na pewno jest najlepszym przyjacielem człowieka. Udowodnił to, czekając przez sześć dni pod drzwiami szpitala, na swojego właściciela.

 

Kiedy ambulans zabrał Cemala Senturka, jego oddany pies pobiegł w ślad za nim. Suczka o imieniu Boncuk czekała na swojego pana przed drzwiami placówki w Trabzon przez kolejnych sześć dni, kiedy ten był leczony z powodu zatoru w mózgu. Po wyjściu ze szpitala pan Senturk został przywitany entuzjastyczną i szczerą psią radością.

 

Suczka przybiegała pod szpital około 9 rano każdego dnia. Zajmował się nią personel szpitala, który karmił ją i pilnował, aby nic złego jej się nie stało. Córka Cemala próbowała zabrać psa do domu, ale ten za każdym razem uciekał i wracał pod szpital.

 

– Ona nikomu nie zagraża. Wszyscy zauważyli związek między psem a jej właścicielem. To sprawiło, że ​​wszyscy są tu szczęśliwi – powiedział przedstawiciel szpitala Fuat Ugur w wywiadzie dla agencji Reuters.

 

19 stycznia Senturk został wypuszczony do domu. Uradowana Boncuk biegła cały czas obok jego wózka inwalidzkiego, podskakując i merdając ogonem. Opuściła szpital dopiero z właścicielem.

 

– To bardzo uszczęśliwia człowieka. Pies jest bardzo blisko nas, jak człowiek, i to Cię uszczęśliwia. Jest do mnie bardzo przyzwyczajona. I ja też za nią ciągle tęsknię. Czasami wołałem do niej ze szpitalnego okna, co ją motywowało – powiedział mediom Senturk.

 

 

 

Zobaczcie sami ten niezwykle wzruszający film, który pokazuje, jak wielkie i niedoceniane serca mają nasze zwierzęta:

 

https://kempinsky.pl/twitter.com/i/status/1352652469399150595

 

 

https://dobrewiadomosci.net.pl/47516-lojalny-pies-przez-szesc-dni-czekal-na-wlasciciela-przed-szpitalem/

 

P.S.

Pomimo, że to tak naprawdę PIES jest bohaterem tej historii, nigdzie nie znalazłem, jak to cudowne stworzenie się nazywa.


#Pies