OBSADA NIELEGALNYCH

Jak Już informowałem na łamach tego bloga, prace nad NIELEGALNYMI nabierają przyśpieszenia;

 

NIELEGALNI

projekt: Witold Augustyński, www.bitis.com.pl

wczoraj na roboczym spotkaniu w ściśle tajnym miejscu odbyła się operacja “Fragola”, czyli moje spotkanie z producentem Robertem Sojką i autorem Vincentem V. Severskim, podczas którego, w warunkach zabezpieczonych przed podsłuchem, stworzyliśmy zarys obsadowy filmu NIELEGALNI!

Nie mogę niestety podać żadnych szczegółów na ten temat bo to na tym etapie ściśle strzeżona tajemnica handlowa , i jak wiele razy już wspominałem ujawnienie jej groziłoby mi poważnemu okaleczeniem ciała, ale pod groźbą utraty zdrowia mogę zdradzić, że kilku aktorów może spodziewać się telefonu w najbliższych dniach w sprawie spotkania w tym właśnie celu.

To oczywiście w żaden sposób nie znaczy, że proces obsadowy się na tym zakończy, bo przewidujemy castingi do wielu kluczowych ról,
ale część obsady chciałem powierzyć aktorom, których znam, którym ufam, i z którymi bardzo chcę pracować nad tym projektem.

Mówimy tu głównie o zagranicznej części obsady, która będzie z najwyższej europejskiej ligi, i która wymaga bardzo wczesnego bookowania, ale także kilka polskich nazwisk z górnej półki.

Po zakończeniu tych rozmów wstępnych przewidujemy następny etap, czyli właśnie castingi, o których oczywiście was poinformuję na łamach Facebooka i tego bloga.

________________________________________________________________________________________________
#Nielegalni #VincentVSeverski #GrzegorzKempinsy #Severski #Film #casting