Niniejszym dementuję lut01

Tags

Related Posts

Share This

Niniejszym dementuję

Niniejszym dementuję – w świecie teatralnym niestety jest o wiele więcej kompletnych idiotów, niż Poncyljusz Trombka, zwany Bercikiem Grosikiem.

Niniejszym dementuję

Niniejszym dementuję:

Przez ostatnie dni dostałem wiele smsów, oraz odebrałem wiele rozmów telefonicznych, w których gratulowano mi wpisu pt. “Wielce Oświecony Destruktor Teatralny” traktującym o pewnym zdebilałym dyrektorze teatru, który gra w swoim teatrze przedstawienia, których nienawidzi.

Bardzo mnie te wszystkie gratulacje ucieszyły, ale niestety artykuł nie dotyczył, jak wszyscy myśleli Jaśnieoświeconego Luminarza Teatru, Poncyljusza Trombki, vel Bercika Grosika, co kategorycznie niniejszym dementuję.

Nigdy nie zadzwoniłbym do Bercika Grosika w wymienionej w artykule sprawie, albowiem wiem, że taka rozmowa z góry skazana by była na porażkę. Ten teatralny As co prawda tak samo, jak wymieniony w artykule dyrektor, gra w swoim teatrze przedstawienia, których nienawidzi, ale które ratują mu dupę, ale o tym fakcie w odróżnieniu do tamtego dyrektora wie, jak się okazało większość teatralnej Polski, a jego zawiść i zazdrość do poprzedników jest nie tylko mi, ale powszechnie znana, więc wszelakie rozmowy na temat przeniesienia innych, niż jego własnych przedstawień do Teatru w Telewizji całkowicie mijałaby się z celem.

Dlatego z niestety przykrością muszę stwierdzić, że nasz świat teatralny cierpi na o wielu więcej idiotów, niż tylko ów Szanowny Imćpan Poncyljusz.

Amen

Synonimy do słowa „idiota”

https://kempinsky.pl/synonim.net/synonim/idiota


#teatr