Nikogo nie spotykamy przez przypadek

Nikogo nie spotykamy przez przypadek – nic w naszym życiu nie dzieje się bez powodu. Wszystko ma swoje znaczenie.

Nie wiem jak wy, ale ja głęboko wierzę w to, że nikogo nie spotykamy w naszym życiu bez powodu. Wszystkie spotkania, nawet te negatywne, mają jakiś sens i trzeba z nich wyciągać wnioski.

 

 

 

Nikogo nie spotykamy przez przypadek

 

 

 

 

Nikogo nie spotykamy przez przypadek

czego uczą nas napotkane osoby

Nie zapominajmy, że nic nie dzieje się bez powodu, dlatego też nie spotykamy nikogo przez przypadek. Wszystko, przez co przechodzimy, ma swoje znaczenie – prowadzi nas tam, gdzie powinniśmy się znaleźć. Jeśli nie przypadła nam do gustu ta idea synchroniczności, możemy też na to patrzeć jako na “znaczące zbiegi okoliczności”.

 

Tak naprawdę osoby, jakie przyjdzie nam spotkać, również mają nas czegoś nauczyć, wywołując tym samym reakcję łańcuchową. Ty otrzymujesz od nich cenną lekcję, a oni od ciebie. Są ludzie, którzy pojawiają się w twoim życiu, żeby cię zranić, podczas gdy inni po to, żeby dojrzeć razem z tobą.

 

Oto sześć typów ludzi, których możesz spotkać na swojej drodze:

 

Ci, którzy mają ci o czymś przypomnieć

Takie osoby pojawiają się w twoim życiu, aby móc ci przypomnieć o czymś niezwykle ważnym. To dzięki nim odkrywasz coś nowego na temat samego siebie. To doświadczenie pozostanie w twojej pamięci, mimo że wasze ścieżki być może się rozejdą.

 

Ci, którzy sprawiają, że się rozwijasz

To nauczyciele dla twojej duszy. Poznajesz ich, abyś mógł stać się lepszą osobą. Pozostaną przy tobie, kiedy będziesz ich potrzebować, i z ich pomocą, zrozumiesz kim jesteś, i kim powinieneś być.

 

Ci, którzy z tobą zostaną

To takie osoby, które już na zawsze pozostaną częścią twojego życia. Będą twoim wsparciem, i zawsze będą przy tobie. Dzięki nim nabierzesz nowych doświadczeń, a więź między wami będzie silniejsza, niż mógłbyś to sobie wcześniej wyobrazić.

 

Ci, którzy pojawiają się, żeby cię przebudzić

Przychodzą, aby obrócić twoje życie do góry nogami, i zaburzyć cały dotychczasowy porządek. To ci, których nigdy nie chciałeś poznać, ale tak naprawdę wiele się dzięki nim nauczysz. Nie każda osoba, którą spotykasz, będzie mieć dobre intencje. W kwestii twojego rozwoju, przykre doświadczenia odgrywają tu kluczową rolę. Wygląda na to, że Wszechświat wie o tobie znacznie więcej, niż ty sam.

 

Ci, którzy przychodzą tylko na krótką chwilę

Pojawią się tylko na moment, przejdą obok, a mimo to nadal są w stanie przekazać ci, że nie jesteś sam na tym świecie. Być może zamienią z tobą parę słów, lub tylko wymienicie się krótkim spojrzeniem. Wywrą jednak na ciebie wpływ właśnie wtedy, kiedy będziesz tego potrzebować.

 

Ci, którzy muszą odejść

Musisz zdać sobie sprawę, że nigdy nie mieli pozostać w twoim życiu na długo. Pojawili się tylko po to, żebyś mógł się od nich czegoś nauczyć – to doświadczenie nie zawsze będzie pozytywne. Spotkałeś ich, zakochałeś się, a oni zranili cię i złamali ci serce.

 

Źródło: consciousreminder.com

 

Tłumaczenie: Aleksandra Kotlęga

 

https://dobrewiadomosci.net.pl/37898-


#Przypadek