Nieśmiertelność jest możliwa

Nieśmiertelność jest możliwa – Ostatnie badania naukowe pokazują, że starość i umieranie jest tylko rodzajem choroby i że istnieje na to lek.

Odkąd świat istnieje, a raczej odkąd istnieje na nim człowiek, robi on wszystko, żeby przedłużyć swoje życie, a najlepiej żyć wiecznie. Czy nieśmiertelność jest możliwa z naukowego punktu widzenia?
Okazuje się, że tak!

 

 

 

Nieśmiertelność jest możliwa

 

 

 

 

Nieśmiertelność jest możliwa

Amerykański biolog molekularny uważa, że odkrył sposób na nieśmiertelność

 

Nieśmiertelność to coś co od wieków stanowiło cel działań alchemików, a potem ogólnie rozumianej branży farmaceutycznej. Okazuje się, że to czego nie udało się osiągnąć przez tyle wieków jest w zasięgu ręki nowożytnych biotechnologów.

 

Cudowne panaceum jest wynikiem licznych badań białek telomerów, które można znaleźć na końcu naszych chromosomów. To one stają się coraz krótsze za każdym razem gdy nasze komórki się dzielą. Gdy ich wielkość staje się krytyczna, starzeją się i ostatecznie organizm umiera.

 

Lekarz i biolog molekularny, dr Bill Andrews z USA uważa, że odnalazł formułę, która jest w stanie odwrócić proces starzenia. Jego zdaniem starzenie się jest chorobą, która może, a nawet musi być leczona. Amerykański naukowiec twierdzi, że jest bliski przełomu w “medycynie”, który pozwoli mu poradzić sobie z negatywnym wpływem czasu. Gotowy do testów lek ma się ponoć pojawić już pod koniec przyszłego roku.

 

Gdyby okazało się, że można będzie dzięki niemu zachować młodość komórek byłaby to sensacja. Jednak raczej jak zwykle zadziałają jakieś ciemne siły, które będą reglamentować dostęp dla tej technologii. Nawet jeśli lek pozwoli człowiekowi zachować wieczną młodość, tylko nieliczni będą mogli wejść w jego posiadanie.

 

John Moll

 

https://tylkonauka.pl/wiadomosc/amerykanski-biolog-molekularny-uwaza-ze-odkryl-sposob


#Nieśmiertelność