NIEJAWNE INFORMACJE O NIELEGALNYCH

W sobotę 7 grudnia 2013 roku  nastąpiło uroczyste podpisanie patronatu Stowarzyszenia Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego nad filmem NIELEGALNI!

 

porozumienie SWBNUroczystość miała miejsce w w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach i byłem tam wspólnie z autorem bestsellera Nielegani Vincentem V. Severskim i producentem filmu NIELEGALNI Robertem Sojką.

Cało wydarzenie było wielce wzniosłe i nosiło wszystkie cechy dyplomatycznego protokołu, więc kiedy przy stole prezydialnym podpisywałem porozumienie czułem się przez chwilę, jak mąż stanu, który podpisuje traktat międzynarodowy i moja próżność została mile połaskotana.

A już tak zupełnie na serio, okazało się, że ludzie, którzy tworzą tą tak ważną, ale wciąż za mało znaną organizacje troszczącą się o bezpieczeństwo naszych informacji i danych osobistych z Prezesem, pułkownikiem Tadeuszem Koczkowskim na czele, to niesłychanie ciepli i gościnni ludzie, którzy przyjęli nas niezwykle ciepło.

Cała uroczystość zakończyła się wspólnym śpiewaniem kolęd i spotkaniem opłatkowym, gdzie stoły uginały się pod ciężarem świątecznego jadła i trunków wszelakiego rodzaju i koloru, więc wyszliśmy stamtąd nie tylko pokrzepieni na duchu, ale także na ciele.

Czuję się niezwykle zaszczycony, że mogłem uczestniczyć w tej ceremonii i mam całkowite przekonanie, że pod takim patronatem NIELEGALNI nie tylko są w dobrych rękach, ale także całkowicie bezpieczni.

A z mojej strony cieszę się, że mogłem spowodować, że ta informacja niejawna, stała się jawną.

 

link do strony KSOIN:
www.ksoin.pl/

https://www.facebook.com/ochrona.informacji.niejawnych?fref=ts

 

link do strony SWBN:
https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Wspierania-Bezpieczeństwa-Narodowego-SWBN/330220350411584?fref=ts

artykuł opisujący uroczystość:
www.wiadomosci24.pl/artykul/katowice_spotkanie_oplatkowe_ksoin_i_swbn_290289.html

________________________________________________________________________________________________________
#GrzegorzKempinsky #Nielegalni #VincentVSeverski #patronat #KSOIN #SWBN