Męska kobieta nie jest szczęśliwa

Męska kobieta nie jest szczęśliwa – Ciekawy, kontrowersyjny głos w kontekście szalejącego patofeminizmu, który stawia cały świat na głowie.

Nie zrozumcie mnie źle: Ja jestem feministą i jestem za równouprawnieniem kobiet, ale ostatnio coraz częściej idea feminizmu, która sama w sobie jest dobra i pozytywna, przybiera wynaturzone formy, które przemieniają kobiety w mężczyzn. Spotykam się często z przedstawicielkami tej grupy i wiem, że taka męska kobieta nie jest szczęśliwa – jest zagubiona i rozdarta między tym, co w niej organiczne, a tym, co narzucone jest przez nowe idee rządzące światem

 

Przeczytajcie ten ciekawy artykuł o kobiecości i męskości z punktu widzenia bardziej metafizycznego. Nie musicie się z nim zgadzać, ale to ciekawa teoria. Przeczytajcie choćby dlatego, żeby dowiedzieć się, że osoby, które patrzą na rolę kobiety inaczej, niż teraz jest to ogólnie przyjęte.

 

 

 

Męska kobieta nie jest szczęśliwa

 

 

 

 

Męska kobieta nie jest szczęśliwa

Kobiecość zaczyna się przy Ojcu.

 

MĘSKA KOBIETA TO PO PROSTU KOBIETA STRAUMATYZOWANA

 

Męskość jest zaprojektowana, aby prowadzić, chronić i dostarczać, dlatego ciało mężczyzny jest silniejsze od kobiecego.
To pozwala mu chronić kobiece, wyjść i zapewnić kobiecie prowadzenie i prowadzić ją do bezpieczeństwa i ekspansji.

 

Jednak za każdym razem, gdy brakuje zdrowej męskości, kobiecość się gubi i przekształca się w męskość.
A początek jest już przy ojcu.

 

Kobiecość nie może przetrwać sama, ponieważ nie została zaprojektowana, by martwić się o przetrwanie.
Została zaprojektowana tak, aby skupić się na kreacji, pielęgnowaniu i relaksowaniu; jest to oczywiste, gdy kobieta zachodzi w ciążę.

 

Jednak kiedy kobiece nie ma zdrowej męskiej sylwetki ojca, która ją chroni, prowadzi i zapewni, uczy się, jak chronić siebie, zadbać o siebie i prowadzić siebie. Uważa wtedy, że to naturalny porządek, ponieważ nigdy nie widziała kobiecości uległej, kobiety ze zdrowym męskim przywódcą we własnym domu. Te kobiety boją się i kierują strachem przed wprowadzeniem w błąd i maltretowaniem przez to, co męskie, ponieważ nigdy nie widziały zdrowego przykładu. Boją się męskości, więc same ją ucieleśniają, aby nigdy nie musiały poddawać się męskości w mężczyźnie.

 

Testosteron współczesnych mężczyzn został chemicznie i psychologicznie ukierunkowany przez elity w celu eliminacji, aby nie mieli konkurencji. W ten sposób „kobiecy” uległy mężczyzna jest znormalizowany, podczas gdy „męska” kobieta-przywódczyni jest również znormalizowana.

 

Jednak tego typu związki są wylęgarnią braku szacunku i rozbitych rodzin, które tworzą więcej domów dla samotnych rodziców, prowadzonych przez kobiety. W ten sposób cykl się powtarza, tworząc bardziej męskie kobiety i bardziej kobiecych mężczyzn z powodu braku zdrowej męskiej męskości.

 

Męskość jest twarda, silna, zdecydowana, logiczna i porządkuje chaos.

 

Kobiecość jest miękka, delikatna, niezdecydowana, emocjonalna i płynie z prądem (chaotycznie).

 

Jednak w dzisiejszych czasach kobiety są chwalone za to, że są silne, twarde i niezależne, przez co kobiecość wydaje się słabsza. Pamiętaj jednak, że Supermocą Boskiej Kobiecości jest Poddanie się w odpuszczaniu. Wszystko wlewa się w nią bez wysiłku, ponieważ pozwala męskości wypełnić ją swoimi zasobami, wiedzą i kierunkiem.

 

Męska kobieta musi zdobyć to sama i ciężko pracować, podczas gdy stres związany z próbą bycia męską niszczy jej zdrowie emocjonalne, psychiczne i fizyczne. Jednak gdy męska kobieta wyleczy się z fałszywego męskiego programowania i traum z dzieciństwa, w naturalny sposób stanie się bardziej otwarta i kobieca. Wtedy zrozumie, że jej naturalnym miejscem jest podążanie, a nie przewodzenie męskości. Jej naturalnym stanem jest bycie zrelaksowanym, a nie kontrolowanie i napięcie, próbując utrzymać przywództwo nad tymi, którzy są pod nią.

 

Woda i Ziemia to dwa żeńskie elementy tej płaszczyzny, a im bardziej kobieca staje się kobieta, tym bardziej będzie elastyczna i miękka jak woda oraz bardziej pielęgnująca i zrelaksowana jak Ziemia.

 

Żadna kobieta nie chce być naprawdę męska, są po prostu męskie z powodu strachu i traumy, i dlatego, że to wszystko, co znają. Starają się wyglądać dobrze i zawstydzają kobiecą kobietę za to, że jest uległa i jest w pełni zaspokojona na wszystkich poziomach.

 

Wszystkie kobiety mają zdolność stania się najbardziej kobiecymi boskimi wersjami samych siebie, ale pierwszą rzeczą, która jest wymagana, jest poddanie się ego, które jest męskim składnikiem.

 

Prawdziwie uzdrowiona kobieta automatycznie staje się kobieca, ponieważ wróciła do swojego naturalnego stanu.

 

Davonte Sheard

 

Tłumaczenie Katarzyna Kuruc- Kowal

 

https://www.facebook.com/tarocistkaeva.budgusaim.7/posts/pfbid02UY1rqYYo6XKoe
rsz6gq3fymCVwXbbc6vszdB3b7NTtQkMWQTNFuPmH7cuyL9FNSzl


#kobieta