Kot który śpi w łóżku
Kot który śpi w łóżku – kot który śpi z tobą w łóżku to błogosławieństwo. Nie dość, że dzieli się swoją miłością, to jeszcze leczy choroby i nim zapobiega.
Co to oznacza, kiedy kot śpi z tobą w łóżku?
Kot śpi z Tobą w łóżku? Mamy dla Ciebie ważną informację
Kot uwielbia wszystkie miękkie miejsca – poduszki, kołdry, kocyki i nikogo nie dziwi to, że uwielbia zanurzyć się w pościeli, kiedy jego właściciel idzie spać. Jednak ważne jest zwrócenie uwagi na zachowanie futrzaka w łóżku. To, co robi, jest kluczowe.
Kot, który trafia do kochającego domu, daje z siebie wszystko – mruczy, ociera się, mógłby nie schodzić z kolan i często chodzi za właścicielem krok w krok. Także w łóżku jego towarzystwo bywa nieocenione. Teraz już wiadomo, czym skutkuje obecność kota u boku przed snem.
Kot pochłania złą energię swoim małym, futrzanym ciałem
Koty mają to do siebie, że wyczuwają choroby u danej osoby. Przez swoje pole elektromagnetyczne neutralizują różne schorzenia. Udowodniono już, że obecność kota w domu zmniejsza występowanie chorób takich jak grypa czy przeziębienie. W żadnym wypadku nie można odpychać od siebie mocno łaszącego i tulącego się kota. Z pewnością chce coś nam przekazać.
Podobnie w łóżku przed snem – należy zwrócić uwagę, w którym miejscu usilnie kładzie się zwierzak. Kot potrafi wyczuć chory narząd i skupić swoje ciepło oraz mruczenie właśnie na nim. Wibracje, które futrzak wydaje podczas mruku również mają działanie rehabilitacyjne. Oprócz tego osoby parające się bioenergoterapią twierdzą, że koty wyczuwają człowieczą aurę i pochłaniają złą energię.
Wpływ kota na zdrowie jest nieoceniony
Kiedy kot wskakuje do łóżka i kładzie się obok nas, nie należy go zrzucać na podłogę. Zwierzę ma niesamowity wpływ na zdrowie. Idealnie koją nerwy i pozbywają się codziennego stresu. Mają pozytywny wpływ na zwalczanie depresji i nadciśnienia. Szczególnie koty ze średnią sierścią radzą sobie z problemami kardiologicznymi. Mało tego – koty leczą z chorób układu nerwowego i zmniejszają o 30% ryzyko wystąpienia zawału.
Nadchodzi sezon grypy i przeziębienia – w tych momentach również nie należy odrzucać obecności kota. Zwierzę potrafi obniżyć temperaturę i zmniejszyć ból np. mięśni towarzyszący chorowaniu. Osoby, które mają pod opieką koty syjamskie mają niesamowite szczęście: podobno ta rasa najlepiej radzi sobie z przeziębieniem i wszelkimi zarazkami. Z kolei dachowce potrafią poprawić stan wątroby, nerek i żołądka.
#koty