Kosmiczne połączenie

Kosmiczne połączenie – czy wierzycie w to, że nie ma w naszym życiu przypadków i że każde nasze spotkanie z kimś nowym jest po coś?

Jest taka teoria, że wszystko we wszechświecie jest ze sobą połączone – takie kosmiczne połączenie.

Poniższy artykuł co prawda niczego nie wyjaśnia naukowo, ale daje trochę do myślenia.

Kosmiczne połączenie

Nie spotykasz nikogo przez przypadek – każdy ma z tobą kosmiczne połączenie

Nie spotykasz nikogo przez przypadek – każdy ma z tobą kosmiczne połączenie

Każda osoba jaką spotykasz nadaje twojemu życiu nowe znaczenie. Czerpiesz bowiem coś nowego z każdego spotkania z człowiekiem.

Wszechświat podsyła ci nie tylko znaki, ale właśnie ludzi, by prowadzić cię do twojego życiowego celu. Niektórzy zjawiają się na krótko, inni zostają.

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY RÓŻNYCH RODZAJÓW KOSMICZNE POŁĄCZENIE Z INNYMI JAKIE Z PEWNOŚCIĄ NAPOTKASZ W ŻYCIU …

Nie wszystko w życiu wydarza się według planu, nie jesteśmy też w stanie zaplanować ludzi, którzy pojawią się na naszej drodze. Mogą przybyć, by nam przeszkodzić lub „spaść nam z nieba” w trudnej chwili. Wciąż jednak każdy z osobna, kto się zjawia- zjawia się nie bez powodu.

Są ludzie, którzy mają cię przebudzić. To tacy, którzy wkraczają na twoją drogę stwarzając ci blokadę czy przeszkodę. Powstrzymują cię od prowadzenia takiego życia, jakim żyłeś przed ich przybyciem. Nie pozwolą ci iść dalej dopóki nie zrozumiesz, że konieczna jest w twoim życiu zmiana.

Trafisz też pewnie na takich ludzi, którzy naprowadzą cię i przypomną ci jaką drogą powinieneś podążać. Najczęściej są to ludzie, którzy zjawiają się na krótko w naszym życiu. Jednak to, że ktoś nie spędził z nami wielu lat nie oznacza, że jego rola jest niespełniona czy mniej znacząca.

Nie jesteśmy sami i też nie wszystko możemy sami osiągnąć. Dlatego spotykamy osoby, które pomagają nam dojrzewać i się rozwijać. One uczą nas rzeczy, które mają dla nas duże znaczenie w przyszłości.

Z innymi zaś spędzamy tylko chwile. Tak, jakby mieli dla nas określony kawałek swojej przestrzeni. Czasem pogadają z nami tylko kilka minut, a czasem kilka godzin, ale zawsze będą to intensywne i wartościowe rozmowy.

KOSMICZNE POŁĄCZENIE – PRZYJAŹŃ I MIŁOŚĆ

Na pewno spotkasz też wielu przyjaciół, którzy przy tobie zostaną i będą dla ciebie jak bliska rodzina, ale na tę jedną jedyną osobę czasem będziesz musiał cierpliwie poczekać. Kiedy Wszechświat uzna, że jesteś gotowy, poznasz kogoś wyjątkowego, kto odmieni twoje życie na lepsze i zostanie na zawsze. To będzie twoja tak zwana druga połówka i bratnia dusza.

Jednakże każdy z nas ma swoją historię oraz określony cel w życiu. Czasami ludzi przychodzą, by odmienić nasze życie i w nim pozostać. Innym razem opuszczają nas, by zostawić miejsce na zmiany.

Wydaje się, że często wierzymy, że kosmiczne połączenie dusz musi być jednym wielkim życiowym doświadczeniem. W rzeczywistości takich spotkań doświadczamy codziennie. W każdej chwili możemy spotkać na swojej drodze kogoś, kto odmieni nasze życie!

A czy Ty spotkałeś kiedyś kogoś takiego?

źródło: enlightened-consciousness.com


#KosmicznePołączenie