KONKURS NA DIALOGI DO FILMU NIELEGALNI!

W Polsce pokutuje przekonanie, że jest mnóstwo zdolnych młodych scenarzystów, którzy po prostu nie są dopuszczani do żłoba.

 

Grzegorz KempinskyBardzo chcę sprawdzić prawdziwość tej tezy i przekonać się, czy na pewno czegoś nie przeoczamy.

W związku z tym przekonałem producenta filmu do tego pomysłu i postanowiliśmy wraz z nim rozpisać konkurs otwarty na dialogi do scenariusza NIELEGALNYCH!!!

W najbliższym czasie wybierzemy kilka scen do wyboru i poinformujemy o szczegółach na mojej stronie facebookowej i moim blogu.

Konkurs na pewno będzie miał formułę otwartą i KAŻDY, kto czuje się na siłach będzie mógł w nim uczestniczyć.

Uważam, że rzeczywiście dialogi w polskim filmie bardzo często kuleją i chcę się nie tylko przekonać, czy gdzieś jest jakiś niezwykle zdolny człowiek, który jest pomijany przez tak zwaną polską kinematografię, ale także dać takiemu człowiekowi szanse na przebicie się na polskim rynku filmowym, a naszemu filmowi szanse na najlepsze możliwe dialogi, jakie można sobie wyobrazić.

Sam piszę w miarę dobrze, ale ponieważ w krajach przodujących w dobrej kinematografii jest to osobny zawód i są od tego wysoko wykwalifikowani specjaliści, postanowiliśmy wspólnie z producentem, że dialogi do NIELEGALNYCH powinien napisać ktoś kto w tym naprawdę dobry.

Póki co wykażcie się proszę umiejętnością czytania ze zrozumieniem i nie zasypujcie mnie pytaniami w tej sprawie, w najbliższym czasie ogłosimy konkurs oficjalnie, więc trzymajcie uszy i oczy otwarte.

HOWK!

___________________________________________________________________________________________________
#Nielegalni #film #VincentVSeverski #Severski #Grzegorz Kempinsky #Scenariusz