Kiedy mężczyzna Cię kocha

Kiedy mężczyzna Cię kocha – Prosty tekst pełen mądrości, tęsknoty i głębokiej refleksji nad tym, czym powinna być prawdziwa miłość.

Być może dla niektórych ta publikacja będzie zbyt łzawa, ale wydaje mi się, że w swojej prostocie ma ona swoją niebywałą moc i warto się zatrzymać w biegu i na chwilkę pochylić nad tym, jak powinniśmy traktować swoich partnerów, albowiem poniższe stwierdzenia nie odnoszą się li tylko do tego, jak zachowuje się mężczyzna, kiedy mężczyzna Cię kocha, ale obowiązują one dokładnie tak samo w drugą stronę.

 

W codziennej bieganinie i ciągłej pogoni za lepszym bytem, bardzo łatwo zapomnieć o tym, co w życiu tak naprawdę jest najważniejsze i co nadaje naszemu życiu prawdziwy sens.

 

 

 

Kiedy mężczyzna Cię kocha

 

 

 

 

Kiedy mężczyzna Cię kocha

Kiedy mężczyzna Cię kocha, możesz ze spokojem powiedzieć mu wszystko, bez strachu przed krzywdzącą oceną, potępieniem czy odrzuceniem.

 

Kiedy mężczyzna Cię kocha, w Twoim życiu nie istnieje zazdrość o inne kobiety, bo nie daje Ci powodów, a tą cholerną pewność, że tylko Ty tak pięknie mienisz się w jego oczach.

 

Kiedy mężczyzna Cię kocha, to po prostu to czujesz całą sobą i masz pewność, że nigdy wcześniej nie kochał tak żadnej innej kobiety.

 

Kiedy mężczyzna Cię kocha, to sprawia, że czujesz się szanowana, doceniania, zrozumiana, atrakcyjna i silna. Krótko mówiąc – sprawia, że czujesz wszystko co najpiękniejsze, czego wcześniej nigdy do nikogo nie czułaś.

 

Kiedy mężczyzna Cię kocha, to nie musisz się o nic martwić. Bo jest Twoim najlepszym przyjacielem, prawdziwym Aniołem stróżem, który nie pozwoli sobie Cię tracić.

 

Kiedy mężczyzna Cię kocha, to jest z Tobą na dobre i na złe. Zawsze się stara i rozumie, że trudności i problemy, rozwiązuje się wspólnie rozmową przy jednym stole.

 

Sabina Papierkowska

 

https://www.facebook.com/sabina.papierkowska/posts/pfbid027CHkn3duehUAVXbos
Ge4KQsyyWmLKMaNNdFMExjBmvCLNwte2vzSj7r6WK1x8X1sl

 

 

 

 

Miłość

Miłość – uczucie, typ relacji międzyludzkich, zachowań, postaw. Często jest inspiracją dla dzieł literackich lub malarstwa. Stanowi ważny aspekt psychologii, filozofii (zob. hasło “filozofia miłości”) i religii

 

W chrześcijaństwie definiowana jest jako „dążenie bytu do dobra”, uważana jest za najważniejszą cnotę (1 Kor 13,13) oraz sens życia człowieka.

 

Przez wiele wieków miłość nie wpływała bezpośrednio na losy założenia rodziny. W Europie preindustrialnej znaczenie małżeństwa polegało zazwyczaj na połączeniu własności i umacnianiu pozycji społecznej rodziny – tzw. „małżeństwo z rozsądku” stanowiło wówczas pewien standard postępowania, i niewiele było w nim miejsca dla miłości. Jednakże ostatnich kilkadziesiąt lat XX wieku pokazuje, że charakter więzi małżeńskiej uległ znacznej zmianie i współcześnie małżeństwo jest w większym stopniu oparte na wzajemnym uczuciu małżonków. Upowszechnił się zwyczaj zawierania małżeństw tylko na podstawie przesłanek emocjonalnych. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że miłość w społeczeństwach industrialnych odnalazła swoją ukrytą moc – stała się źródłem decyzji o utworzeniu rodziny, a więc kolejnej po małżeństwie podstawowej instytucji społecznej. Również w społeczeństwach postindustrialnych, mimo rozlicznych zjawisk osłabiających kondycję wszelkich sformalizowanych związków międzyludzkich, miłość poszukuje swojego słusznego miejsca w małżeństwie i znacząco pomaga w wyborze współmałżonka. W świecie coraz bardziej zawiłych reguł porządku społecznego, dwoje ludzi z pomocą miłości dobierają się wzajemnie i następnie łączą w pary – w sytuacji kiedy nie pomoże im już ani ich najbliższa rodzina ani swat.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87


#miłość