Kempinsky w czeskim TVN Style

Kempinsky w czeskim TVN Style, czyli o tym, jak zostałem zaproszony do czeskiej telewizji, żeby porozmawiać o mojej ostatniej premierze w Ostrawie, albo jak życie potrafi płatać figle.

 

TVN Style logoJak doskonale wiecie za telewizją nie przepadam, ale każda minuta poświęcona w niej teatrowi (niekoniecznie mojemu) jest jednak warta złota, więc kiedy zgłosiła się do mnie Czeska Telewizja, żeby porozmawiać o teatrze, niechętnie, ale się zgodziłem.

Wyszedłem oczywiście z założenia, że będzie to jakiś program kulturalny i nie wnikałem głębiej.

Ku swojemu zdumieniu na miejscu okazało się jednak, że wylądowałem na planie najpopularniejszego w Czechach programu dla kobiet. Czegoś co najbliżej można określić skrzyżowaniem “Kawa, czy herbata”, z TVN Style.

Emisja była na żywo, więc za późno było rejterować. Robiłem zatem dobrą minę do złej gry i rozmawiałem o teatrze wśród fryzjerów układających włosy modelkom i moderatorek znanych z czeskich czerwonych dywanów.

Samo to już jest wystarczająco śmieszne, ale ostateczna pointa okazała się dopiero kiedy już po rozmowie schodziłem z planu pod dźwięki jingla zapowiadającego program…

Był to mianowicie jingle którego w zeszłym roku użyłem w swojej ostrawskiej wersji “Łysej Śpiewaczki”, Ionesco, w której drwimy z tego typu programów i tego typu telewizji…

Nosił wilk razy kilka – ponieśli i wilka!

Amen

Link do materiału:
23 minuta, 27 sekunda:
www.ceskatelevize.cz/porady/1148499747-sama-doma/414236100171003/

 

TVN Style

TVN Style – kanał telewizyjny, należący do Grupy TVN.

TVN Style jest to kanał kobiecy o wszechstronnej tematyce obejmującej wszystkie istotne obszary z życia współczesnych pań: zawodowe, rodzinne i te bardzo osobiste. Oferta programowa kanału bazuje na polskich produkcjach wzbogaconych o starannie dobrane propozycje zagraniczne.

TVN Style stawia przede wszystkim na własne autorskie produkcje. Wśród nich są m.in.: “Sekrety lekarzy”, “Dorota Was urządzi”, “Afera fryzjera”, “Sekrety chirurgii”, “Życie bez wstydu”, “Sablewskiej sposób na modę”, “Stylowy magazyn”, „Magiel towarzyski”, „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”, „Miasto kobiet”, „Pascal po polsku”, „Pani Gadżet”, „W roli głównej”, „Idealna niania”, “Sprzątaczki” oraz kolejne serie znanego cyklu 44 niezapomnianych… . W ofercie programowej TVN Style znajduje się także wiele programów zagranicznych. Wśród nich kolejne serie programu z Joanną Krupą, programy Gok Wana, Nigelli Lawson, Cristina Córdulaa czy Gordona Ramsaya.
https://pl.wikipedia.org/wiki/TVN_Style

_______________________________________________________________________________
#TVNStyle #KawaCzyHerbata #Telewizja