Jestem chujem!

Jestem chujem! – znowu “przeciekły” do mnie informacje z pewnego teatru, że spotkało się w nim gremium kryzysowe, które radziło, czy podać mnie i mojego bloga do sądu.

 

jestem chujemPonoć obrady tego szacownego gremium dotyczyły mojego bloga i co można zrobić, żeby mnie uciszyć.

 

Z tego, co mi wiadomo, to już trzeci raz mądre głowy w różnych teatrach zastanawiają się nad tym, czy podać mnie do sądu, czy nie, ale to tylko znane mi przypadki, więc tak naprawdę mogło ich być więcej.

 

W jednym ponoć była nawet taka zabawna sytuacja, że stwierdzili, że tego nie zrobią, ponieważ zwiększy mi to oglądalność.

 

No cóż, tak, jak mówi motto mojego bloga “kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna” w związku z tym ani się nie dziwię, ani nie obawiam, że jak to mówią, kiedy “uderzy się w stół, to nożyce się odezwą”

 

Postanowiłem konsekwentnie obnażać i piętnować patologiczne zjawiska w teatrze polskim i żadne groźby poprzez kontrolowane przecieki, czy inne sposoby nacisku tego nie zmienią.

 

Bawi mnie nawet taka perspektywa, kiedy to ja jako oskarżony zeznaje przed sądem, że wcale nie miałem tego, czy innego dyrektora teatru na myśli opisując go na łamach mojego bloga, a wtedy ten rozeźlony pan, czy pani zrywa się za ławą oskarżyciela i krzyczy “To nieprawda! To ja jestem tym chujem!!!”….

 

Amen

 

 

 

 

Jestem chujem:
Synonimy do słowa chuj

1. członek męski penis , prącie , fallus , laska , ptaszek , posp interes , posp fiut , posp fiutek , posp kuśka , posp trzonek , wulg kutas , wulg pała , wulg grucha , wulg koń , wulg kapucyn , wulgzaganiacz , wulg flak

 

2. wyzwisko kundel , łajza , ścierwo , skunks , palant , patafian , posp psubrat , posp sobaka , posp świnia , posp wesz , posp wsza , posp wszarz , posp menda , posp gnida , posp skurczysyn , posp sukinkot , posp gnój , posp dupek (żołędny) , posp fiut , posp wał , wulg kutas ,wulg pierdoła , wulg skurwiel , wulg sukinsyn , wulg skurwysyn , wulg pizda , wulg kurwa (męska) , wulg psi syn/zwis

 

www.synonimy.pl/synonim/chuj/


#teatr