Janda w łóżku ze studentem

Janda w łóżku ze studentem – Dlaczego, kiedy i jak, Krystyna Janda wylądowała w łóżku ze swoim studentem?

Przepiękna anegdota o tym, dlaczego Krystyna Janda potwornie zdenerwowała się, kręcąc scenę intymną ze swoim studentem.

 

 

 

Janda w łóżku ze studentem

 

 

 

 

Janda w łóżku ze studentem

W filmie “Stan posiadania” KRYSTYNA JANDA kręciła intymną scenę z młodym aktorem, który w dodatku był jej studentem. Po każdym pocałunku młody człowiek pytał:

 

– Tak dobrze, pani profesor?

 

– Do jasnej cholery! – zdenerwowała się w końcu aktorka – Mógłbyś przynajmniej w łóżku zrezygnować z tej “pani profesor”.

 

 

Anegdota znaleziona na stronie “Anegdoty teatralne, filmowe i muzyczne”

https://www.facebook.com/profile.php?id=100077316920526

 

 

 

 

Krystyna Janda

Krystyna Jolanta Janda (ur. 18 grudnia 1952 w Starachowicach) – polska aktorka filmowa i teatralna, reżyserka, prozaiczka, felietonistka i piosenkarka. Współzałożycielka i prezeska Fundacji Krystyny Jandy na rzecz Kultury (od 2004) oraz dyrektorka artystyczna powołanych przez fundację Teatru „Polonia” oraz Och-Teatru w Warszawie.

 

Była etatową aktorką w Teatrze Ateneum w Warszawie (1975–1987) i Teatrze Powszechnym w Warszawie (1987–2005). Wyreżyserowała także film Pestka (1995) na podstawie prozy Anki Kowalskiej, a także liczne spektakle sceniczne i spektakle telewizyjne. Brała udział w kilku projektach muzycznych, m.in. nagranym w duecie z Markiem Grechutą albumie W malinowym chruśniaku (1984). Przyjaźniła się z Agnieszką Osiecką do jej śmierci w 1997 roku, a owocem tej relacji jest m.in. wciąż grany przez Jandę na deskach Och-Teatru monodram Biała bluzka (2010).

 

Po raz pierwszy na ekranie pojawiła się w 1973 w serialu Czarne chmury jako dziewczyna tańcząca na chłopskim weselu, ale dopiero rola Agnieszki w filmie Andrzeja Wajdy Człowiek z marmuru (1976) była przełomem w jej karierze artystycznej. Grywa najczęściej postacie kobiet silnych i zdecydowanych o bogatym życiu wewnętrznym. Do najbardziej znanych należą jej role w filmach – oprócz Człowieka z marmuru – Człowiek z żelaza, Przesłuchanie oraz Kochankowie mojej mamy. Na estradzie Janda debiutowała w 1977 na XV Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu piosenką Guma do żucia z muzyką i do słów Marka Grechuty.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/


#KrystynaJanda #Teatr #Film #Anegdota