Jak być sławnym i bogatym

Sławnym i bogatym? Znana to prawda, że człowiek nigdy nie wygląda lepiej, niż w Photoshopie,

 

sławnym i bogatym pod muszką

fotomontaż Witold Augustuński, www.bitis.com.pl/

Dlatego jestem przeogromnie szczęśliwy, że mam przyjaciela – Witka Augustyńskiego, który jest prawdziwym mistrzem w tej dziedzinie.

Dzięki niemu, nie tylko jestem przystojny, jak James Bond, jeżdżę Astonem Martinem, mam także sylwetkę, której mogą mi pozazdrościć wszyscy bywalcy siłowni, ale jeszcze spotkałem w moim wirtualnym życiu mnóstwo gwiazd i byłem na wielu czerwonych dywanach  – od Cannes po galę Oscarową  w Hollywood.

A tak zupełnie na serio, to właśnie dzięki Witoldowi Augustyńskiemu czytacie te słowa, bo nie tylko przekonał on mnie do prowadzenia bloga, ale jeszcze postawił  mi tę stronę.

Więc jeśli chcecie być sławnym i bogatym, wyglądać młodo, być pięknym, jeździć odlotowymi furami i ocierać się o Jet Set  w najekskluzywniejszych miejscach świata, wygodnie nie ruszając się z własnej kanapy, walcie do Witka, jak w dym. Już on wam zafunduje odpowiednie wirtualne życie.

Link do Witka:
www.bitis.com.pl/

 

Strona internetowa

Strona internetowa, strona WWW (ang. web page) – dokument HTML udostępniony w Internecie przez serwer WWW. Po stronie hostaużytkownika, strona WWW jest otwierana i wyświetlana za pomocą przeglądarki internetowej. Autorem pierwszych stron WWW jest Tim Berners-Lee.

Strony WWW często wykorzystują obiekty multimedialne, np. Adobe Flash. Aby móc odtworzyć lub wyświetlić ich zawartość przeglądarka internetowa musi mieć zainstalowane odpowiednie wtyczki obsługujące takie obiekty. Strony internetowe wykorzystywane w celu prowadzenia działalności gospodarczej mają duże znaczenie dla wizerunku firmy, co może mieć wpływ na wynik ekonomiczny działalności rynkowej, a ewentualne błędy na stronie internetowej mogą negatywnie oddziaływać na potencjalnych klientów[2]. Strony internetowe można opracowywać we własnym zakresie z wykorzystaniem odpowiednich edytorów, np. nvu, co wymaga jednak zaznajomienia się zHTML i CSS.

___________________________________________________________________________
#GrzegorzKempinsky #Photoshop #Cannes #OscarAward #Hollywood #JetSet #JamesBond #VIP

___________________________________________________________________________