Ja na przykład poznałam faceta

Ja na przykład poznałam faceta – to następny odcinek znakomitej książki Anny Rychter, Trener Duszy o życiu codziennym kobiet we współczesnej Polsce.

Zachwalając relaks, jakim jest jazda na rowerze i że można w ten sposób ciekawych ludzi, Jesienna mówi Poprzedniej: – Ja na przykład poznałam faceta.

Tekst czytelny na komórce:
https://www.facebook.com/grzegorz.kempinsky/posts/10219616007005183

Ja na przykład poznałam faceta

Ja na przykład poznałam faceta

– Poprosimy pana o całą butelkę na stolik, dobrze?

– A ja jeszcze poproszę dwie pizze z pieczarkami, bo jestem cholernie głodna i ty chyba też? – Jesienna stanęła obok i dołożyła swoje zamówienie.

– Malibu, proszę bardzo, a pizza będzie za jakieś 20 minut – chłopak patrzył z lekkim niepokojem jak kobiety biorą flaszkę i siadają przy swoim stoliku.

– Ja wprawdzie miałam się odchudzać, ale co tam, jestem głodna jak wilk, no i nie można pić alkoholu na pusty żołądek, no nie?

– Oczywiście, ja też zgłodniałam, po raz pierwszy od dawna – powiedziała Poprzednia. Sięgnęła po butelkę i wprawnym ruchem odkręciła brązowy korek, przerywając oklejający go bladozielony pasek z numerem akcyzy. Alkohol z cichym bulgotem wypełnił obydwa kieliszki.

– To mówisz, że się odchudzasz? Zdrowie szczupłych wobec tego! – podniosła szkło do ust.

– Odchudzam się, odchudzam, ale rzeczywiście do tego trzeba mieć zdrowie. – Jesienna łyknęła duży łyk Malibu – wyobraź sobie, że jeżdżę na rowerze!

– Jeździsz? Gdzie? – Poprzednia była żywo zainteresowana.

– A gdzie się da! Tyle jest tras rowerowych, wybieram te poza miastem. Może skoczysz któregoś dnia ze mną?

– Chętnie, tylko będę musiała kupić jakiś rower, bo moje dziewczyny mają jeden wspólny i jest już trochę zdezelowany.

– No, to zrób to jak najszybciej. To jest naprawdę świetny sposób na relaks. W dodatku można poznać interesujących ludzi.

– Tak? Chyba samych zapaleńców – cudowne dzieci dwóch pedałów.- Poprzednia wysączyła kilka kropel, które jak perły błyszczały na dnie jej kieliszka.

– Wyobraź sobie, że nie tylko. Ja na przykład poznałam faceta…

C.D.N.

Link do strony FB, Ani:
Anna Rychter

strona, gdzie można kupić całą książkę Ani:
https://novaeres.pl/katalog/tytuly?szczegoly=trener_duszy,druk


#TrenerDuszy