IZBA PRZYJĘĆ

W NIEDZIELNE WIECZORY O 24.00 NA JEDNYM Z KANAŁÓW TEMATYCZNYCH PUSZCZANY BYŁ ZNAKOMITY SERIAL DOKUMENTALNY BBC O IZBIE PRZYJĘĆ POD TYTUŁEM
“IZBA PRZYJĘĆ”
WŁAŚNIE.

 

24_hours_in_the_er_fanZrobiony był w charakterystyczny dla BBC sposób, daleki od tego rodzaju docusoapów innej produkcji.

Nie epatował cierpieniem, był pozbawiony lektora, więc nie moralizował, nie mówił co mamy czuć, nie żerował na krwi i cierpieniu, lecz w sposób bardzo delikatny i wycofany OBSERWOWAŁ pracę personelu i przypadki pacjentów na izbie przyjęć.

Uwielbiałem oglądać ten serial na koniec tygodnia, bo poprzez bliskie dotknięcie kruchości życia wprowadzał on właściwe proporcje w moje życie. Skłaniał do refleksji i uporządkowanie swoich wartości życiowych. Bo cóż jest wart jakiś sukces lub porażka w obliczu śmierci?

Na koniec tygodnia, przed początkiem nowego, uwielbiałem w ten sposób się wyciszyć i dokonać podsumowania zysków i strat. i dochodziłem do prostego wniosku – jeżeli ja i moi bliscy jesteśmy zdrowi, to cała reszta którą zbyt często wyolbrzymiamy jest tak naprawdę wtórna i mało ważna.

Polecam Wam ten serial.

_________________________________________________________________________________________
#GrzegorzKempinsky $serial #IzbaPrzyjęć #BBC