Internetowy guru

Internetowy guru to ktoś, kto w moim przypadku zwie się Witek, Witold Augustyński, i to jemu, ku uciesze większości i na pohybel innym zawdzięczamy to, że w ogóle istnieje ten blog.

 

internetowy guru

Witold Augustyński, www.bitis.com

To właśnie mój internetowy guru, nie znając mnie wcześniej, a jedynie śledząc moje poczynania na Facebooku, wydobył mnie z niebytu, przekonując mnie, że powinienem prowadzić internetowy blog.

Nie bardzo wierzyłem, że ma rację i byłem bardzo oporny, ale on nie dał za wygraną i postawił mi stronę, a potem nauczył mnie, jak się nią posługiwać.

Teraz, około 1.500.000 (sic !) odsłon później mogę stwierdzić, że miał 100% rację i że było ogromne zapotrzebowanie na tego typu blog.

Mój osobisty internetowy guru ma to do siebie, że nadal czuwa nad moimi poczynaniami i od czasu do czasu robi porządki na mojej stronie, kiedy narobię za dużo bałaganu.

Poza tym opiekuje się także merytoryczną stroną bloga i doradza mi często, co mam robić, a czego nie.

Zatem przyznaję pokornie, że dzisiaj dostałem niezły ochrzan od mojego internetowego guru, za to, że jego zdaniem nie powinienem dalej na moim blogu, który jest filmowo-teatralny prowadzić kącika kulinarnego.

I po raz pierwszy nie do końca się z nim zgodziłem, albowiem uważam, że tak samo sztuka kulinarna, jak i sztuka reżyserii polega na tworzeniu z pasją.

Obydwie wymagają ogromnej wyobraźni, rzetelności i profesjonalizmu i obydwie są w pewnym sensie moimi pasjami życiowymi.

Na przykład moja kochana mama zatroskana moim niepewnym losem reżysera w tak trudnej branży, zawsze pocieszała się tym, że w razie, jakbym nie miał pracy w wyuczonym zawodzie, zawsze będę mógł otworzyć knajpę.

Tak więc tym sposobem doszliśmy z moim internetowym guru do kompromisu, że jeśli jadło na moim blogu, będzie miało coś wspólnego z tworzywem mojego zawodu, mój internetowy guru łaskawie godzi się, żeby dalej istniało na moim blogu.

A wszystkim, którzy potrzebują prawdziwego internetowego czarodzieja polecam gorąco Witka:
www.bitis.com.pl/

Amen

 

kim jest guru:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Guru

_________________________________________________________________________________________
#internet #blog