Hejterów Rzeczpospolita Polska

Hejterów Rzeczpospolita Polska dotyczy reakcji tak zwanego społeczeństwa na mój wpis o tym, że pan Jan Kobuszewski ma moim zdaniem skandalicznie niską emeryturę i że uważam iż skandalem jest, że Minister Kultury nie przyznał mu dotąd emerytury specjalnej.

 

Hejterów Rrzeczpospolita PolskaSzanowni Państwo,
Nie uwierzycie z jaką ilością hejtów spotkał się wczorajszy mój post w kilku grupach na Facebooku, że pan Kobuszewski ma po 60 latach pracy twórczej emeryturę w wysokości 2.000. (https://kempinsky.pl/kobuszewski-bez-specjalnej-emerytury/)
 
Ilość postów, że “nachlał się i nażarł za komuny”, “że mógł oszczędzać”, “że mógł inwestować”, “że moja babcia nie ma nawet połowy tego” itd. itp. etc. jest niewiarygodna i napawa mnie najwyższym obrzydzeniem,
 
Sam jestem zwolennikiem płacenia podatków w zamian za to, żeby państwo opiekowało się ludźmi chorymi, słabymi, wykluczonymi i samotnymi i budzi mój głęboki sprzeciw, że wielu emerytów nie ma na leki i chleb.
Ba! Sam jestem gotów płacić wyższy podatek, jeżeli to zapewni wszystkim naszym emerytom godne życie na starość.
 
ALE jeżeli ktoś nie rozumie, że ktoś taki, jak Mistrz Kobuszewski jest naszym najwyższym dobrem – co ja mówię! – SKARBEM narodowym bo cieszył gęby większości tych hejterów to niestety nie mam z tą częścią społeczeństwa żadnej płaszczyzny porozumienia.
Co więcej, nie chcę jej mieć.
 
Dziękuję za głos.
Dobranoc.

 1. Hejt

  Negatywny pogląd, z którego hejter czerpie przyjemność.

 2. Hejt

  Jest to stwierdzenie obywatelskie wyrażające negatywne poglądy o przedstawionych wydarzeniach lub przedmiotach

 3. Hejt

  hejt – ktoś kto wyzywa kogoś , jest zazdrosny np. ,że jest ładny i np. przez internet pisze ,że jest brzydki ktoś.
  www.miejski.pl/slowo-Hejt

 1. Hejter

  (ang. “hater”) Zazdrosny koleś który nie potrafi cieszyć sie sukcesem kogoś innego, dlatego próbuje wytknąć w nim wszystkie możliwe wady.

 2. Hejter

  anonimowy lamus,który ukrywa się pod nickiem,dogryzając wszystkim,najczęściej ludziom popularnym.Swoimi postami zaśmiecają sieć.

 3. Hejter

  Wiecznie niezadowolony osobnik czerpiący przyjemność z nienawidzenia wszystkich i wszystkiego.

 4. Hejter

  Człowiek, który obraża kogoś lub coś nie podając argumentów lub jego argumenty są trefne.

  www.miejski.pl/slowo-Hejter


#hejt