Geje psują teatr powiedział Kutz

Geje psują teatr powiedział Kutz – mało kto już pamięta, że kiedy Joanna Szczepkowska poruszyła temat gejów w teatrze, Kazimierz Kutz nazwał to po imieniu.

Ten artykuł zwrócił uwagę na to o czym mówię od lat: że polskie teatry zostały przejęte przez mafię teatralną, która o teatrze, warsztacie, prowadzeniu teatru, nie ma zielonego pojęcia i zero kompetencji, oprócz tego, że pochodzą z odpowiedniej grupy… “estetycznej”. A tu autor wraz z Kazimierzem Kutzem nazwali to po imieniu: “Geje psują teatr”!

Bo skąd inaczej wzięła się ta moda, że w każdym “dobrym” spektaklu muszą śliczni chłopcy świecić swoją nagością?

Skąd ta estetyka rodem z drag queen, która niby jest taka fenomenalna?

Skąd ciągłe przebieranie facetów w damskie ciuszki?

Itd., itp., etc.

Czyż nie jest po prostu tak, że ta grupa “estetyczna” najzwyklej w świecie wciska nam swoje fascynacje seksualne, jako wielką sztukę?

Geje psują teatr

Geje psują teatr!

Trzeba Joannie Szczepkowskiej przyznać, że gdy w roku 2013 poruszyła temat opanowania teatru przez homoseksualne lobby wykazała się wielką odwagą cywilną.

Dyktat tych środowisk sprawił, że uznano Ją za osobę “poza normą”.

Mało kto pamięta, że świętej pamięci Kazimierz Kutz wsparł wówczas Panią Joannę pisząc: “W środowisku zwłaszcza teatralnym jeszcze nigdy nie było takiej inwazji gejów. Nie chodzi tylko o aktorów, reżyserów, ale o przejmowanie placówek teatralnych.

Wyłoniło się trzech bardzo wybitnych reżyserów z tej grupy, natomiast jest dwudziestu czy trzydziestu innych, którzy psują ten teatr w gruncie rzeczy.”

Myślę, że o tym mówiła Joanna, bo ona tego doświadczyła – ocenił Kutz.

Dodał, że pewna sztuka polskiego reżysera została wysłana do Berlina i wróciła z adnotacją, że jest zbyt heteroseksualna – nie zła ani dobra tylko za mało “homoseksualna”!

Kultura gejowska rozniosła swoje zarazki po całej cywilizacji łacińskiej. Jesteśmy bombardowani serialami, filmami z koniecznie wprowadzonym wątkiem homo, jesteśmy przytłaczani paradami z obscenicznymi obrazkami półnagich osób.

Jak to się stało, że tak wąski margines potrafił zawarować dla siebie wszelkie możliwe przywileje wpychając się w nasze życie i dyktując nam prawa swojej moralności – wciąż uchodząc jednocześnie za prześladowaną mniejszość!?

Dzisiaj wszak Papieża bezkarnie można nazwać “ch” a Pana geja – pederastą nie wolno…

https://www.facebook.com/KrzysztofJanKozar/posts/612913405873503


#teatr