Cenzura na fejsie

Cenzura na fejsie to bezmyślna maszyna, która jak tylko “zobaczy” kawałek kobiecej piersi natychmiast usuwa twój post i blokuje twoje działania na Facebooku.

 

cenzuraPonieważ jest to bezmyślny robot, to bardzo łatwo go wykorzystać w niecnych celach o czym już nie raz się przekonałem.

Ta maszyna jest tak zaprogramowana, że nie potrafi odróżnić artystycznego aktu od pornografii i kiedy tylko zobaczy kawałek kobiecej piersi, włącza jej się opcja CENZURA i blokuje cię na koncie.

Ale to nie jest robot, który analizuje wszystko na Facebooku, takie działanie byłoby podejrzewam z racji ilości zamieszczanych materiałów niemożliwe.

Żeby maszyna w ogóle się włączyła, najpierw ktoś życzliwy musi zgłosić zdjęcie i wtedy ta cenzura jest przez takiego kogoś wykorzystywana w celu torpedowania twoich działań.

Teatr Żelazny jest biednym teatrem, bez ogromnego budżetu na marketing i media społecznościowe są naszym głównym narzędziem, żeby trafiać do potencjalnych odbiorców.

Kiedy ktoś z grupy takich przychylnych nam konkurentów używa takich tanich chwytów, w celu utrudniania nam życia odczuwamy to boleśnie.

Ale nie damy sobie w ten sposób zakneblować ust i będziemy dalej ku wielkiej irytacji wielu robili teatr rzetelny, uczciwy i profesjonalny, dotykający w sposób istotny otaczającej nas rzeczywistości.

Będziemy dalej tworzyć teatr na takich standardach i oparty o całkowitą transparentność, bez korupcji, machlojek i kolesiostwa.

Będziemy też dalej bezlitośnie piętnować wszelakie przejawy patologii w świecie teatralnym i nie tylko.

I żadna cenzura nam w tym nie przeszkodzi.

Amen

 

PS
Powyżej zamieszczam to niewinne zdjęcie, które usunęła nam cenzura.

 

Cenzura

Cenzura (łac. censere ’osądzać’) – świadome wprowadzenie w błąd poprzez selektywny dobór zazwyczaj masoworozpowszechnianych informacji.
Inna definicja:

Cenzura – kontrola publicznego przekazywania informacji, ograniczająca wolność publicznego wyrażania myśli i przekonań. Polega na weryfikacji audycji radiowych, telewizyjnych, widowisk, Internetu itp. przez organy państwowe z punktu widzenia ich zgodności z prawem, polityką państwową, obronnością.

Jedna z pierwszych wzmianek o potrzebie cenzury mitów i poezji przeciw demoralizacji dzieci pochodzi z ok. 360 roku p.n.e., a znajduje się w Państwie Platona.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Cenzura

 

Zawiść (emocja)

Zawiść to uczucie dyskomfortu powstające wtedy, gdy osobiste cechy, posiadane przedmioty lub osiągnięcia nie dorównują ich poziomowi/jakości u innych osób. W zawiści osoba życzy drugiemu, aby był tego pozbawiony. Emocja ta może być złośliwa, a nawet przewrotna, kiedy aktor uważa, że pewnych atrybutów, dóbr, które on ma, nikt inny mieć nie powinien. Zawiść jest destruktywna dla stanu ducha.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zawi%C5%9B%C4%87_%28emocja%29

 

Synonimy do słowa zawiść:

abominacja, agresja, awersja, niechęć, nienawiść, nieżyczliwość, obrzydzenie, odraza, podejrzliwość, pogarda,wrogość, wstręt, wzgarda, zazdrość,
https://kempinsky.pl/synonim.net/synonim/zawi%C5%9B%C4%87


_
_______________________________________________________________________
#cenzura