CASTING NA GARNITUR

Dostałem zaproszenie z Polsat Cafe na uroczyste spotkanie z okazji 5-lecia kanału.

Uroczysta biba w czwartek o 13.00 3go października Warszawie.

cafeBardzo nie lubię takich eventów, ale producent “Tancerek” zażądał, że muszę iść, jako ich czołowy reżyser, więc nie ma przebacz, jak trzeba to trzeba.

Nie chce mi się jednak ciągnąć garniaka do Wawy, więc postanowiłem, że, jak zazwyczaj, wystąpię w roli artysty i ubiorę się w moje ukochane bojówki. Wśród wszystkich wysztyftowanych szych Polstatu w wymuskanych garniturach, jeden matoł w stylu militarnym pewnie zrobi większe wrażenie, niż jeden z moich Bossów, Armanich, czy nawet tego szytego na miarę na Saville Row w Londynie.

Jest jednak jeden szkopuł. Mój producent jest bardzo czuły na tym punkcie i pomyślałem sobie, że jeśli wziąłbym ze sobą jakąś piękną kobietę, to może jakoś złagodziłbym jego obiekcje.

Sęk w tym, że wszystkie piękne kobiety w Warszawie, które znam, akurat w czwartek nie mogą, więc po długim namyśle stwierdziłem, że może jest w Warszawie jakaś gwiazda, która jest ciekawa jak wyglądają te spędy na czerwonym dywanie i zechciałaby mi towarzyszyć?

jeśli tak, niech się odezwie tu, albo na fejsie, jeśli nie – trudno pójdę pod ramię z moim przystojnym producentem i może zrobimy furorę jako para gejów…

Amen!

____________________________________________________________________________________________________
#PolstaCafe #GrzegorzKempinsky #Boss #Armani #CzerowonyDywan  #Tancerki