Boska kobiecość

Boska kobiecość – Męska siła była ważna przez wieki, bo przetrwać musiał najsilniejszy. Teraz musi działać najmądrzejszy, kierujący się wartościami miłości.

Boska kobiecość – Mój przyjaciel, Witek Augustyński pisze o sile kobiecości.

Tekst czytelny na komórce:
https://www.facebook.com/grzegorz.kempinsky/posts/10219742293202259

Boska kobiecość

Boska kobiecość

Boska kobiecość, to powrót do archetypu kobiecej duchowość, czyli np. uznanie Ziemi za kobietę. Nadanie jej kobiecej zasady stworzenia, gdyż kobiety tworząc życie, celebrują je, oddając jej cześć poprzez uczestniczenie w cyklu ziemi i wszechświata. Kobiety reprezentują życie, dlatego też uosobienie Bogini to wszystko, co jest twórcze, co żyje w naturze – miłość i rozwój. Zatem to kobieta-matką winna być naszą Boginią Ziemi, jak była u zarania. I ponownie powinna boska kobiecość stanąć na czele ludzkości, tak jak to już kiedyś było.

Boska kobiecość:

Postać Bogini jest widoczna w kole narodzin, dorastaniu, umieraniu i reinkarnacji. Odczuwamy ją w zmianach pór roku, fazach księżyca, pływach i ruchu słońca. Dostrzegamy ją w zabawie, emocjach, zakochaniu, narodzinach, w byciu matką i opiekunką. To nieustanny krąg życia – a za tym tworzenia, ruchu, wzrostu i zmiany. To ta boska kobiecość Bogini daje nam wszystko i zabiera, łączy nas z życiem, łączy z ziemią i kosmicznymi mocami. A filozofia Bogini jest taka, że ​​dostatek jest dla każdego, dla każdego z nas, bo kobieta po prostu obdarza, bo matkuje, skupia uwagę bo wychowuje i opiekuje się bo chroni, a robi to wszystko w spokoju. I to ma w standardzie.

Przez wieki kobiety były zmuszane do odgrywania roli. Przez to musiały ukrywać swoje prawdziwe kobiece, boskie ja. Teraz mogą na nowo odzyskiwać i rozwijać swoje boskie ja. W dzisiejszych czasach nadal nie ma równowagi między mężczyznami i kobietami. Obecny świat, to chaos, przemoc, pieniądze, brak miłości, bo władza spoczywa w ręku mężczyzn. A przeciwieństwem tego są wartości kobiece i dla tego musimy wziąć to pod uwagę. Musimy dokonać zmian w naszym świecie, aby stał się on lepszym. Ale stanie się to wówczas gdy znów uznamy kobietę Boginią, nie wcześniej.

Męska siła była ważna przez wieki, bo przetrwać musiał najsilniejszy. Teraz musi działać najmądrzejszy, kierujący się wartościami miłości, piękna, intuicji, kreatywności, uczuć i świadomości. A to są wartości kobiece, które jednak nie ograniczają się do kobiet. Kobiety natomiast są zestrojone z tymi wartościami o które czas zabiegać. Przywrócenie światu pokoju i miłości należy do największych współczesnych wyzwań. I tutaj jest rola współczesnej kobiety i mężczyzn, którzy rozumiejąc tą potrzebę, oddadzą władzę kobietą. To boska kobiecość jest strumieniem życia. Wejdźmy w naturę kobiecą i poczujmy jej moc, a każdy będzie wiedział, co robić.

PS. Każdy zna naturę kobiecości, bo każdy urodził się z matki. – August Witti

https://www.augustynski.eu/


#Kobiecość