Tags

Related Posts

Share This

Bezgranicznie i od nowa

Bezgranicznie i od nowa – to następny piękny wiersz Patrycji Cichy-Szept, której wiersze z tomiku „Szeptem” od dłuższego czasu publikuję na moim blogu.

 

BezgranicznieBezgranicznie – tak, jak inne wiersze Patrycji, pozwalają na chwilę zadumy w pędzącym nieubłaganie do przodu świecie, a sądząc po dużej ilości odsłon jej wierszy na moim blogu takie chwile kontemplacji i zatrzymania na chwilę, są wam bardzo potrzebne….

Czy można kochać kogoś bezgranicznie?

Czy w ogóle nasze małe rozumki mogą ogarnąć coś takiego, co jest bezgraniczne?

A może warto zdać się tylko na intuicję, która z logiką niekoniecznie musi mieć cokolwiek wspólnego i zdać się bezgranicznie na emocje….

 

Bezgranicznie

Bezgranicznie
I pomimo
Weszłam w twój świat
Słowami wypełniłeś
Serce
Milczeniem
Duszę
Dotykałeś mnie
Jak nikt
Nigdy
Pozwoliłam
Otworzyłam
Ożyłam
Pieściłam ciebie
Jak nikt
Nigdy
Otul mnie znów
Bez żadnych
Ale
Ale jak to
Tak, właśnie tak
Od nowa

 

Patrycja Cichy-Szept 

opowieścioterpeutka, poetka, autorka. Wspiera dzieci, młodzież i rodziców poprzez opowieścioterapię i bajkoterapię. Pomaga młodemu uwierzyć w siebie, a dorosłemu wrócić do młodzieńczych marzeń.

Pisze wiersze – delikatne i dojrzałe, wyrażając w ten sposób siebie i to co czuje. Twierdzi, że wiersze rodzą się z duszy
Ukończyła pedagogikę na Akadamii Teologicznej w Warszawie, uczyła się w szkole dramy i pantomimy. Pracując w hospicjum, domu dziecka, w domu starców, ośrodku dla niepełnosprawnych – leczyła małych i dużych opowieścią i zajęciami psychodramy. Prowadziła indywidualne i grupowe zajęcia z osobami z nadwagą. Założyła i prowadziła teatr „Fabella”, gdzie przedstawienia miały wymiar terapeutyczny.
Od kilku lat prowadzi stronę Drzewo-Zycia.com, gdzie wspiera opowieścią, pomaga rodzicom w wychowaniu młodzieży i zwraca uwagę na zdrowe odżywianie rodziny.
Jest autorką książki „Opowieści Drzewa Życia. Bajanie Driady” i audiobooka „Drzewo Życia. Opowieści serca”.
https://kempinsky.pl/poezja-patrycji-cichy-szept/

 

Bezgranicznie pochodzi z tomiku wierszy Patrycji pt. Szeptem.

Tu możecie kupić cały tomik wierszy Patrycji:
https://kempinsky.pl/drzewo-zycia.com/produkt/szeptem-tomik-wierszy/

 

Synonim bezgranicznie

Synonimy do słowa bezgranicznie:

astronomicznie, bardzo, bez granic, bez miary, bezdennie, bezkreśnie, bezmiernie, beznadziejnie, całą duszą,całkiem, całkowicie, cholernie, cyklopowo, dalece, diabelnie, diabelsko, do upadłego, do utraty tchu, dużo, dziko,entuzjastycznie, euforycznie, fanatycznie, gargantuicznie, gigantycznie, głęboko, gorąco, gorączkowo, grubo,homerycznie, imponująco, intensywnie, istotnie, jak diabli, kolosalnie, kosmicznie, krezusowo, mocno,monstrualnie, monumentalnie, na potęgę, nad podziw, nad wyraz, nader, nadludzko, nadzwyczaj, nadzwyczaj nie,nadzwyczajnie, namiętnie, nie do uwierzenia, niebosiężnie, niebotycznie, niebywale, nielitościwie, niemiłosiernie,niemożebnie, niemożliwie, nieobliczalnie, nieograniczenie, nieokreślenie, nieopisanie, niepojęcie, niepomiernie,nieporównanie, nieprawdopodobnie, nieprzebranie, nieprzeciętnie, nieprzytomnie, niesamowicie, nieskończenie,niesłychanie, niespotykanie, niewiarygodnie, niewyczerpalnie, niewyczerpanie, niewymownie, niewyobrażalnie,niewypowiedzianie, niewysłowienie, niezmiernie, niezrównanie, niezwykle, obłędnie, ogromniasto, ogromnie,okazale, okropnie, okrutnie, olbrzymio, pasjami, piekielnie, pioruńsko, piramidalnie, płomiennie, podniebnie,potężnie, potwornie, przemożnie, przeogromnie, przeokropnie, przepotężnie, przeraźliwie, przerażająco, srodze,straszliwie, strasznie, strzeliście, stukrotnie, szalenie, szczególnie, tęgo, tysiąckrotnie, tytanicznie, usilnie, w najwyższym stopniu, w znacznym stopniu, walnie, wielce, wściekle, wybitnie, wybujale, wydatnie, wyjątkowo,wyniośle, wysoce, wysoko, z entuzjazmem, z fanatyzmem, z pasją, z zachwytem, z zapałem, zapamiętale,zasadniczo, zawrotnie, zażarcie, zdrowo, ze wszech miar, znacznie, zupełnie, żarliwie, żywiołowo, żywotnie,
https://kempinsky.pl/zapisalam-sobie-ciebie/

______________________________________________________________________________
#poezja