Artystyczna prostytutka

Artystyczna prostytutka – jak to pewien dyrektor uprawia nieskrępowanie polityczną prostytucję, żeby utrzymać się na swoim wymarzonym stołku.

Przykro jest patrzeć, jak taka artystyczna prostytutka, nie tylko przyznaje, że nią jest, ale jeszcze się tym chwali.

Artystyczna prostytutka

Artystyczna prostytutka

Niedawno napisałem o pewnym dyrektorze, Królu Miernot, który jak chorągiewka zmienia swoje poglądy polityczne w zależności od tego, kto aktualnie rządzi, aby mu się przypodobać i pozostać na stanowisku.

Po tym wpisie odezwało się do mnie kilku pracowników teatru, w którym ów imćpan stara się dyrektorować i poinformowano mnie, że ten Arcymistrz Koniunkturalizmu, ku obrzydzeniu załogi, wcale sobie nic z tego nie robi, a wręcz się tym szczyci.

Podesłali mi życzliwie jakiś wywiad z tym Naczelnym Kapłanem Oportunizmu, którego litościwie Wam oszczędzę, żebyście przypadkiem nie zwomitowali, ale w którym rzeczywiście, nasz wybitny bohater nie dość, że przyznaje, że nią jest to wręcz chwali się tym, że inni uważają go za polityczną prostytutkę i że nic sobie z tego nie robi.

Chciałbym zatem poinformować naszego Asa Lekkich Obyczajów, że być może on sobie z tego nic nie robi, ale innych napawa to wstrętem i że oni bynajmniej tego mu ani nie zapomną, ani nie wybaczą.

A historia dowodzi, że takie postępowanie zawsze kończy się tym samym: te same koła fortuny, które go wzniosły, w efekcie go zmiażdżą, czego mu z całego serca życzymy.

Amen!

Prostytucja

Prostytucja (pot. nierząd) – świadczenie usług o charakterze seksualnym, polegające zwykle na odbywaniu stosunku płciowego w zamian za pieniądze lub inne korzyści. Prostytucja bywa opisywana jako świadczenie usług seksualnych lub seks komercyjny; określana bywa też jako najstarszy zawód świata.

Osoba oferująca seks za zapłatę jest pracownikiem seksualnym. Kobieta świadcząca takie usługi to prostytutka, zaś mężczyzna to męska prostytutka. Usługi seksualne świadczą osoby o różnej tożsamości płciowej i orientacji seksualnej.

Prostytucja, obok pornografiistriptizu i tańca erotycznego, jest jedną z gałęzi przemysłu seksualnego. Burdele to zakłady prowadzone w celu świadczenia usług seksualnych. Takie usługi mogą być świadczone również w pokoju hotelowym lub w prywatnym lokalu. Inną formą prostytucji jest prostytucja uliczna.

Prostytucja występuje w różnych formach w zależności od kultury, a jej status prawny różni się w zależności od kraju lub regionu. W pewnych miejscach prostytucja jest aktywnością dozwoloną, ale nieuregulowaną. Gdzieniegdzie jest uznawana za przestępstwo. W szeregu państw jest normalnie wykonywanym i prawnie regulowanym zawodem.

Szacuje się, że na świecie usługi seksualne świadczy ok. 42 miliony prostytutek. Całkowita wartość rynku prostytucji oceniana jest na przeszło 187 miliardów dolarów (około 655 miliardów złotych). W czołówce punktów docelowych turystyki seksualnej plasują się kraje w Azji Środkowej, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

W szeregu przypadków osoby wykonujące prostytucję są do tego zmuszane i naruszane są ich podstawowe prawa. Jest tak w przypadku prostytucji dziecięcej, w której dochodzi do wykorzystywania seksualnego dzieci. W prostytucji dochodzi również do handlu ludźmi. Niekiedy prostytucję uznaje się za przejaw przemocy wobec kobiet.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Prostytucja

P.S.
Jak zwykle powyższy artykuł jest jedynie wytworem mojej chorej wyobraźni i nic podobnego o czym piszę nie miało i nie mogło mieć miejsca w rzeczywistości, albowiem jest zbyt absurdalne, żeby się wydarzyć, a wszystkie podobieństwa do prawdziwych osób i zdarzeń są przypadkowe.


#teatr