Anioły w przebraniu futrzaków

Anioły w przebraniu futrzaków – czy to możliwe, żeby Pan Bóg wysyłał nam osobiste anioły, które przybierają kształt zwierząt domowych?

Niektóre anioły mają futro zamiast skrzydeł. To są anioły w przebraniu.

Anioły w przebraniu futrzaków

I BÓG POWIEDZIAŁ: “WYŚLĘ CI GO BEZ SKRZYDEŁ, ABY NIKT NIE PODEJRZEWAŁ, ŻE JEST ANIOŁEM”

Niektóre anioły mają futro zamiast skrzydeł. Każdy uczy się, że to anioły mają skrzydła, a szczęśliwcy odkrywają, że mają 4 łapy. Najlepszym przyjacielem człowieka jest anioł w futrzanym przebraniu.

Tak, tak, nasz wyjątkowy pies lub kot może być kimś więcej niż tylko pupilem wylegującym się na kanapie.

W Biblii jest tylko jeden raz, kiedy anioł pojawił się jako zwierzę. Wtedy Szatan przybrał postać węża, który kusił Ewę (Rdz 3: 1-5). Chociaż Biblia nigdy nie podaje nam innego przykładu anioła przybierającego kształt zwierzęcia na ziemi, z tej relacji dowiadujemy się, że jest to możliwe.

2. Czy to możliwe, że mój pies lub kot jest tak naprawdę aniołem, którego wyznaczył mi Bóg?


Zwierzęta zapewniają cechy duchowe, takie jak bezwarunkowa miłość, radość, uzdrowienie, przebaczenie, cierpliwość, odwaga i wdzięczność – cnoty, których często brakuje w naszym nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie, ale mało dotykalnym życiu.

Niektórzy uważają, że Bóg posyła anioły w przebraniu zwierząt domowych. Pewna kobieta, która od 13 lat żyła z towarzyszącym jej psem powiedziała: „Ona nie jest tylko psem” –  „Jest aniołem w ciele psa. Nie dałbym rady bez niej. Ona jest moim stałym towarzyszem. Ona jest dla mnie jak siostra. Wydaje się, że wie, o czym myślę. Kiedy jestem smutna lub źle się czuję, przytula się do mnie w pocieszający sposób. Upadłam raz, a ona szczekała, aż ktoś przyszedł mi pomóc. Ona mnie kocha. 

Niektóre zwierzęta są tak lojalne i dają tak bezwarunkową miłość, że łatwo byłoby uwierzyć, że zwierzęta domowe są czymś więcej niż zwierzętami. Ale w Biblii aniołowie są czymś więcej niż towarzyszami domowymi. Pies tej kobiety pewnie nie jest aniołem, ale z pewnością wspaniałym darem od Boga. 

Kochasz zwierzęta? Udostępnij ten artykuł, aby każdy kto ma psa lub kota czuł się wyjątkowy mając u boku ten wspaniały dar od Boga.

cały artykuł:
https://kempinsky.pl/naszefutrzaki.eu/aktualnosci/i-bog-powiedzial-wysle-ci-go-bez-skrzydel-aby-nikt-nie-podejrzewal-ze-jest-aniolem,444?fbclid=IwAR0TgpfbW2pZMN4y8es_s4sGnyNzsB311BM2tKLBHxvBQlUWGLUl0zUEOcA


#ZwierzętaDomowe