Aniołami są czworonogi

Aniołami są czworonogi – Nasi bracia mniejsi są prawdziwymi aniołami na tym łez padole i robią wszystko, by tylko nam było lepiej.

Co prawda tekst jest o psach i napisany jest troszkę w bełkotliwym stylu New Age, ale moim zdaniem nie zmienia to faktu, że nasze czworonogi są istnymi aniołami na tym świecie i obdarowują nas bezwarunkową i bezkresną miłością.

 

Tekst czytelny na komórce:
https://www.facebook.com/grzegorz.kempinsky/posts/10220233967653813

 

 

Aniołami są czworonogi

 

 

Aniołami są czworonogi

JEŚLI MASZ PSA, CZYTAJ TO POKOCHASZ

Czy wiesz, że Twój pies oprócz dotrzymania Ci towarzystwa, przyszedł z misją duchową, aby wspierać Cię w najtrudniejszych chwilach w Twoim życiu?

 

Psy to stworzenia, które dają się ponieść miłością, miłością i opieką. Są uczciwi, lojalni i wierni. Tak, to zwierzęta, ale mają sposób, żeby zasłużyli na tytuł ′′Najlepszy przyjaciel człowieka”. Więc możesz również uwierzyć, że pieski mogą być aniołami, które są wśród nas ze specjalną misją dla ludzkości.

 

Psy są terapeutami emocjonalnymi, nigdy nie wahałyby się zbliżyć się do Ciebie i dać Ci dobry język i towarzyszyć Ci, jeśli czujesz się smutny lub zniechęcony. Twoja misja może być dedykowana jednej osobie lub całej kolektywowi. Wiele psów wykonuje niesamowite prace z jedną osobą lub może uderzyć całą grupę ludzi, takich jak rodzina. Psie zwierzak w rodzinie staje się nierozłącznym przyjacielem, ale za tą przyjaźnią kryją się sekrety.

 

Są obrońcami energetycznymi

 

Psy są aniołami ochronnymi, które wchłaniają zarówno od Ciebie, jak i z miejsc, w których mieszkasz wibracje niezrównoważonego. Następnie oczyszcza się wodą, roślinami i innymi żywiołami. Oni nawet poświęcają się dla ciebie, gdy jest zła energia, która może cię dotknąć. Wiedzą, jaka jest ich misja i nie wahają się chronić cię przed czymkolwiek. Niektóre nagłe zgony psów wynikają z tej silnej energii, która wchłania.

 

Dobrym sposobem na oczyszczenie tej złej energii ze zwierząt jest dawanie im dużo uczuć i miłości. Pieszczoty przywracają im radość.

 

Oni wybierają ciebie

 

Poza tym, w co wierzysz, oni wybierają ciebie, a nie wręcz przeciwnie. Nawet jeśli masz okazję ′′wybrać′′ spośród wielu piesków, ten, kto cię wybrał, zbliży się do Ciebie i zyska Twoje zaufanie i miłość, żebyś go wybrał. I będziesz wiedział, że wybrałeś dobrze, ale to nie ty wybrałeś.

 

Są nosicielami bezwarunkowej miłości

 

Psy są wierne. Każdego dnia będziesz miał okazje pokory i bezwarunkowej miłości. Nigdy nie poczujesz, że Twój pies Cię zapomniał, bo zawsze przychodzi się przywitać, porusza swoim ogonem szczęścia widząc Cię nawet jeśli minęło tylko 5 minut od kiedy przestałeś oglądać.

 

Anioły psów mogą stworzyć tak wyjątkową więź, że nawet śmierć ukochanej osoby może je przygnębić do punktu, aby pozwolić umrzeć, ponieważ ich misja już nie ma końca na świecie, nie mają już sensu w życiu. Znano przypadki, że strata ludzkiego przyjaciela prowadzi te zwierzaki do cierpienia na ′′wieczne oczekiwanie”, nadzieja na powrót, a jeśli zrozumieją, że odszedł na zawsze, pozwalają umrzeć, aby spotkać się z nim na innym płaszczyźnie świadomość.

 

Są wrażliwi na wszelkiego rodzaju wibracje

 

Są połączone z bardzo wysokim wibracjami i są niesamowicie wrażliwe. Oni są w stanie postrzegać dużo więcej niż sobie wyobrażasz, to radary energetyczne, zawsze są czujni, nawet jeśli widzisz, jak odpoczywają. Mają niesamowitą wrażliwość słuchu, podobnie jak ich węch i wzrok. Widać przez wymiary i plany, których ludzie nie mogą postrzegać. Dlatego stają się niespokojni i podekscytowani obecnością.

 

Są idealnymi emocjonalnymi terapeutami

 

Na poziomie osobistym zawsze będą obserwować swojego właściciela i rodzinę, która ich przyjęła. Upewniają się, że wszystko jest zawsze w harmonii. Kiedy czują smutek, depresję, złamane serce lub jakiekolwiek negatywne uczucie, szukają sposobu, aby poprawić Twój nastrój. Ruch jego ogona emituje fale wibracyjne, które harmonizują środowisko. To oznaki miłości.

 

Psy są najlepszymi przyjaciółmi, najlepszymi towarzyszami życia; są figlarni i niewinni, oni po prostu są aniołami, które chodzą na 4 łapach, rozweselając Twoje życie.

 

“Garza Jaime”

 

https://www.facebook.com/janette.burda/posts/10224125773840555


#psy #koty #miłość