Aneta Galareta pluje jadem

Aneta Galareta pluje jadem – Brak jakiejkolwiek rzetelności dziennikarskiej w wystąpieniach Anety Galarety nikogo już nie dziwi, a wręcz odwrotnie.

Ta ziejąca obsesyjną nienawiścią kreatura, odpowiadająca przed wymiarem sprawiedliwości w procesie karnym za nierzetelność dziennikarską i kłamstwa wyssane z palca, znów to robi: Aneta Galareta pluje jadem.

Aneta Galareta pluje jadem

Aneta Galareta pluje jadem

Ostatnio ze zdumieniem przysłuchiwałem się, jak Aneta Galareta, na żywo, w Radio Wrocław pluje jadem i toczy pianę na temat Teatru Polskiego we Wrocławiu.

Dziwi to, albowiem jest rzecznikiem jednej tylko strony, a nie obiektywnym dziennikarzem i występuje na antenie publicznego radia, prowadząc prywatną wojnę z Teatrem Polskim, więc prowadzący tę audycję redaktor, według mnie powinien raczej zadawać jej pytania, które wymagają merytorycznej odpowiedzia, zamiast jeść sobie z dziubków i zachowywać, się, jakby pili sobie kawkę u niego w domu.

Wstyd!

Tym bardziej, że z powodu swoich wcześniejszych wystąpień Aneta Galareta, odpowiada przed wymiarem sprawiedliwości za nierzetelność dziennikarską w procesie karnym i już sam ten fakt powinien spowodować, że redaktor zastanowi się dwa razy, zanim zaprosi kogoś takiego jako “eksperta”, który ma się wypowiadać na temat poziomu kultury w województwie dolnośląskim.

Tym samym, kiedy w swych antenowych wypowiedziach nie posługuje się argumentacją krytyczną, ale demonstruje swoje osobiste poglądy lub raczej antypatie i jej aktywność na antenie Publicznego Radia, narusza wszelkie zasady rzetelności i etyki dziennikarskiej powinien pan redaktor stanowczo zareagować.

I niczego tu nie usprawiedliwia fakt, że później 90% jej wypowiedzi (słusznie) wycięto i nie zamieszczono na stronie Radio Wrocław. Żenada już niestety miała miejsce i poszła w świat.
Dlatego namawiałbym, żeby szanowny pan redaktor wykazywał nie tyle większą czujność, co po prostu zdrowy rozsądek i normalną przyzwoitość i kogoś takiego, jak Aneta Galareta zapraszał co najwyżej na śmietnik, albowiem tam jest jej miejsce.

Nienawiść

Nienawiść – bardzo silne uczucie niechęci wobec kogoś lub czegoś, często połączone z pragnieniem, by obiekt nienawiści spotkało coś złego.

Nienawiść bywa przeciwstawiana miłości i opisywana jako męczące uczucie, następujące w wyniku bólu związanego z uczuciem zranienia, zemstywrogości i oszukania.

Nienawiść przybiera czasem postać obsesyjną: chęć zemsty jest tak silna, iż osoba nią zawładnięta nie jest w stanie przestać o niej myśleć; wówczas nienawiść jest głównym motywem jej działań i bardzo silnym bodźcem wpływającym na percepcję rzeczywistości.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Nienawi%C5%9B%C4%87


#AnetaGalareta