Absurdy multi-kulti i politycznej poprawności

Absurdy multi-kulti i politycznej poprawności – Brytyjska scenarzystka zarzuca serialowi “Czarnobyl”, opartym na prawdziwych wydarzeniach z katastrofy elektrowni jądrowej na Ukrainie, brak… czarnoskórych postaci.

Andrzej Franczyk
opisał te absurdy i piramidalną głupotę poprawności politycznej w spsób, który dokładnie oddaje moje odczucia:

“Jedna z brytyjskich recenzentek zgłosiła zastrzeżenia do Produkcji i Reżysera serialu ” Czarnobyl “Jej zdaniem, to rasistowski serial, ponieważ nie występują w nim czarnoskórzy aktorzy… No i nie wiem; iść się pociąć…? Czy może jutro… Czy nie jechać na rowerze, żeby czasem się nie wyłoić do rowu ze śmiechu albo płaczu…

Tak sobie myślę – gdyby zebrać te wszystkie poprawnościowe absurdu, idiotyzmy, nakazy i prikazy, te irracjonalne uzasadnienia i tzw. “prawa”, to powstałaby Księga Hit…!!! Powstałaby Księga Wstydu i krańcowego skretynienia Człowieka XXI w. Mógłby to być również fascynujący scenariusz, bardzo ale to bardzo zakazanego kina lub teatru… Zakazanego przez miłośników Wolności Twórczej w Jedną Stronę…!”

https://www.facebook.com/andrzej.franczyk.31/posts/869427180083463

Absurdy multi-kulti i politycznej poprawności

Absurdy multi-kulti. Brytyjska scenarzystka zarzuca serialowi “Czarnobyl” brak… czarnoskórych postaci

“Czarnobyl”, stworzony przez Craiga Mazina mini-serial emitowany przez stację HBO, zbiera niemal same znakomite recenzje. Są jednak i tacy, którym pięcioodcinkowy miniserial produkcji brytyjsko-amerykańskiej nie przypadł do gustu. Jedna z brytyjskich scenarzystek narzeka, że w produkcji opartej na faktycznych wydarzeniach nie występują… czarnoskórzy aktorzy.

“Czarnobyl” przedstawia historię, która wydarzyła się po katastrofie w elektrowni atomowej w Czarnobylu. Serial błyskawicznie zyskał status wybitnego, notując wysokie wyniki w zestawieniach filmów i seriali na wielu popularnych serwisach. Dowodem na to jest m.in. czołowa lokata w zestawieniu serwisu “IMDB”, gdzie “Czarnobyl” wyprzedził już takie seriale jak “Kompania Braci”, “Breaking Bad” czy “Gra o Tron”.

Jednak w świecie filmów oraz seriali znajdą się też takie osoby, które nie podzielają entuzjazmu większości, przedstawiając swoje odmienne zdanie dla danej produkcji. Z takiego przywileju skorzystała brytyjska scenarzystka Karla Marie Sweet, która na Twitterze podzieliła się swoją opinią. Dość kuriozalną, gdyż kobiecie w serialu opartym na prawdziwych wydarzeniach nie podoba się fakt, iż nie ma w nim… czarnoskórych postaci.Zobacz obraz na Twitterze

Zobacz obraz na Twitterze

Ismar Osmanovic
@ismarosmanovic

Karla Marie Sweet, scenaristkinja iz UK zali se sto u Cernobil seriji nema crnaca. I sada Bosanci su glupi jel?
01:13 – 4 cze 2019
Zobacz pozostałe Tweety użytkownika Ismar Osmanovic

Pod jej postem zebrała się masa komentarzy, głównie negatywnych, w których użytkownicy próbują wytłumaczyć Brytyjce, iż Ukraina w 1986 roku nie była zbyt zróżnicowanym kulturowo i etnicznie państwem.

Źródło: Tocuz.com Autor: JD

www.stefczyk.info/2019/06/04/absurdy-multi-kulti-brytyjska-scenarzystka-zarzuca-serialowi-czarnobyl-brak-czarnoskorych-postaci/


#Czarnobyl